اخبار بازی

Survivor در رویداد Game Awards مشخص می‌شود

به گفته اینسایدر مشهور، آقای تام هندرسون تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor در رویداد Game Awards مشخص می‌شود. علاوه بر آن یک تریلر جدید از بازی منتشر می‌شود که نزدیک به ۳۰ دقیق طول می‌کشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با واران گیم همراه باشید.

طی سال‌های اخیر و گذشت دو نسل از کنسول‎‌های بازی، عناوینی زیادی از مجموعه بازی‌های دارک سولز الهام گرفته‌اند و زیر ژانر سولز-بورن را تشکیل داده‌اند و در فضای‌های مختلفی، از جمه فانتزی، علمی-تخیلی، ویران شهری و … فرمول این زیر ژانر امتحان شده. شاید جهان مجموعه استار وارز آخرین فضایی باشد که انتظار حضور این زیر ژانر را داشته باشیم اما، استودیو ریسپاون و الکترونیک آرتز با بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نشان دادند می‌تواند یک بازی موفق با این فرمول و فضا ارائه کرد. در ماه می سال میلادی جاری EA از دنباله این بازی با نام Survivor رونمایی کرد اما، از ارائه هرگونه اطلاعات و جزئیات بیشتر خودداری نمود.

ظاهرا در ماه دسامبر این شرایط تغییر خواهد کرد. به گفته اینسایدر مشهور، آقای تام هندرسون تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor در رویداد Game Awards مشخص می‌شود. علاوه بر آن یک تریلر جدید از بازی منتشر می‌شود که نزدیک به ۳۰ دقیق طول می‌کشد. آقای هندرسون به ارائه اخبار دقیق و بدون خطا در میان اهالی بازی‌های ویدیویی شهرت دارد.

آقای جف گراب، دیگر ژورنالیست شناخته شده نیز در پادکست اخیر خود گفته بود Star Wars Jedi: Survivor در ماه می سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر می‌شود و اطلاعات جدید آن در ماه دسامبر سال جاری منتشر می‌شود که با گفته‌های آقای هندرسون همخوانی دارد.
رویداد The Game Awards 2022 هفدهم آذر ماه (هشتم دسامبر) برگزار می‌شود.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *