اخبار بازی

تصویر مفهومی جدیدی از Starfield منتشر شد

اگرچه برای اولین نگاه کامل به بازی Starfield باید یک ماه دیگر منتظر بمانیم، اما کانسپت آرت جدید بازی باید برای مدتی شما را سرگرم کند.

روز ملی فضا در اولین جمعه ماه می هر سال جشن گرفته می شود، یعنی 6 ماه می امسال که گذشت. البته از آنجایی که توسعه دهندگان بازی نقش‌آفرینی Starfield در حال ساخت محصولی واقع در فضا هستند، اعضای بتسدا (Bethesda) همیشه قصد داشتند به نحوی این مناسبت را جشن بگیرند. چگونه آن لحظه را غنمیت شمردند؟ با یک تصویر و کانسپت آرت جدید از بازی Starfield.

شاید این تصویر برای خیلی‌ها هیجان انگیز نباشد، اما بهتر از هیچی است. این تصویر مفهومی شخصیتی را نشان می‌دهد که با لباس‌های محیط‌ زیست در غار قدم می‌زند. چیزی شبیه حشرات در حال پرواز که در اطراف محیط بال می‌زنند و یک ربات معلق که مسیر رو به جلو را روشن می‌کند نیز در این تصویر قابل مشاهده هستند. این ربات به خصوص می‌تواند بخش مهمی از گیم‌پلی بازی باشد. آیا او همراه رباتیک ما در بازی است؟

بازی Starfield در تاریخ 20 آبان 1401 (11 نوامبر 2022) برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس و PC عرضه خواهد شد. اگر تمام تصاویر مفهومی، ویدیوهای پشت صحنه و تصاویر لو رفته از بیلدهای قدیمی‌تر را دیده‌اید، دیگر نیازی به نگرانی و صبر بیشتر ندارید. رویداد ایکس باکس و بتسدا برای تاریخ 12 ژوئن تنظیم شده است، جایی که استارفیلد به احتمال زیاد مرکز صحنه خواهد بود. این کانسپت آرت جدید را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.