اخبار بازی

اطلاعاتی از انحصاری ایکس باکس به‌نام Project Belfry منتشر شد

بر اساس فهرست شغلی جدید، Project Belfry، انحصاری ایکس‌ باکس که در شرکت بنر ساگا استویک (The Banner Saga Stoic) در حال توسعه است، می‌تواند دارای عناصر RPG باشد.

طبق یک لیست شغلی که توسط یک کاربر توییتری به‌نام Idle Sloth منتشر شده است، این توسعه دهنده به دنبال یک طراح سیستم است که تجربه ساخت عناوین MMO یا ARPG در کارنامه‌اش موجود باشد. همچنین این استودیو به دنبال شخصی است که سیستم‌های مربوط به غارت و کسب پاداش را طراحی کرده باشد. برخلاف نسخه قبلی Stoic، بازی Project Belfry یک عنوان اکشن دوبعدی و ‌ساید‌اسکرول است، سبکی که به راحتی می‌تواند یک سیستم غارت با عناصر RPG را در خود جای دهد.

این بازی هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. اطلاعات مربوط به بازی اولین بار طی سال گذشته، زمانی که جز کوردن (Jez Corden) از Windows Central، در طی یک پادکست اظهار کرد که از یک انحصاری ایکس باکس با نام Project Belfry آگاه است، منتشر شد. در آن زمان جز مطمئن نبود که بازی در مورد چه چیزی است، به جز اشاره به برج‌های ناقوس. این اطلاعات در آن زمان توسط روزنامه‌نگار جف گراب (Jeff Grubb)، که طی یک نمایش ویدیویی ادعا کرد که بازی جدید تیم سازنده سه‌گانه The Banner Saga در حال توسعه است، گسترش یافت. به گفته گراب، این بازی ظاهری شبیه به بازی‌های Banner Saga خواهد داشت.

در حالی که آن‌ها عناوین RPG تاکتیکی بودند، Project Belfry بیشتر یک بازی اکشن دوبعدی و ‌سایداسکرول خواهد بود. گراب بازی انحصاری پلی استیشن تحت نام Dragon’s Crown که توسط شرکت ونیلاویر (Vanillaware) ساخته شد را مشابه سبک Project Belfry خطاب کرد. او همچنین ادعا کرد که سبک هنری بازی، شبیه به فیلم Princess Mononoke استودیو گیبلی است و ناقوس موجود در بازی، پایگاهی خواهد بود که بازیکنان احتمالا می‌توانند آیتم‌ها را بسازند و ارتقا دهند.

استودیو استویک بازی The Banner Saga را در سال 2014 منتشر کرد و دنباله‌های آن در سال‌های 2016 و 2018 عرضه گردید، اما مشخص نیست که این تیم در طول سه سال گذشته روی چه چیزی کار کرده است. هر سه بازی این‌ سه‌گانه از نظر کیفی، عناوین موفقی بوده‌اند و هر عنوان بسته به سبک خود، نمره‌ای بین 80 تا 84 را در متاکریتیک در اختیار دارد.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.