اخبار بازی

نقدها و نمرات بازی Rogue Legacy 2 منتشر شدند

لحظاتی پیش نقدها و نمرات منتقدین به بازی Rogue Legacy 2 منتشر شدند که نشان از عنوانی در حد و اندازه‌های یک بازی شاهکار دارند.

نسخه‌ی نهایی ساخته‌ی جدید استودیوی سلار دور گیمز (Cellar Door Games) یعنی Rogue Legacy 2، بالاخره پس از مدت‌ها به صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر شد و همانطور که انتظار می‌رفت، تحسین شدید منتقدین را در پی داشت. این بازی در تاریخ 15 فروردین سال 1399 به صورت رسمی معرفی شده بود و تا امروز نیز نسخه‌ی دسترسی زودهنگام آن در دسترس کاربران استیم قرار داشت.

نسخه‌ی اول این مجموعه نیز در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و استقبال فراوان گیمرها را به همراه داشت. این بازی روگ-لایت با گیم‌پلی بسیار جذاب خود توجه بسیاری را به خود جلب نموده بود و گویا نسخه‌ی دوم آن نیز از همین فرمول موفق پیروی می‌کند.

به هر ترتیب، لحظاتی پیش نقدها و نمرات منتقدین متاکریتیک و اپن‌کریتیک به بازی Rogue Legacy 2 منتشر شدند. تا بدین لحظه، بیشترین نمرات این بازی در وبسایت متاکریتیک به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن با تعداد اختصاص دارد. همچنین، این بازی موفق شد تا در مجموع نمره‌ی فوق‌العاده‌ی “90” را از “22 نقد” در وبسایت متاکریتیک و نمره‌ی “89” را از “27” نقد از وبسایت اپن‌کریتیک به خود اختصاص دهد.

در ادامه برخی از نقدهای منتقدین این بازی را مشاهده خواهیم کرد:

Gamer Escape 10/10

بازی Rogue Legacy 2، عنوانی فوق‌العاده، زیبا، دیوانه کننده و چالش‌برانگیز است. من به سختی می‌توانم از تجربه‌ی آن دل بکنم و به سختی می‌توان در آن ایراداتی یافت. هر جنبه‌ای در این بازی صیقل داده شده است و حتی پس از به پایان رساندن آن، با ارزش تکرار بالایی روبرو خواهید بود. حتی اگر بازی‌های این سبک شما را به خاطر سختی بیش از حدشان می‌ترسانند، این عنوان را تجربه کنید. این بازی کاملاً سزاوار جایگاهی است که در آنجا با بهترین‌های سبک خود قرار بگیرد.

GameGrin 10/10

بازی Rogue Legacy 2 همه‌ی نکات مثبت نسخه‌ی ابتدایی را به همراه دارد و آن‌ها را ارتقا داده است. این بازی یکی از اعتیادآورترین عناوین است که بدون توجه به سطح مهارت شما می‌توانند سرگرم کننده باشد.

PC Invasion 9.5/10

بازی Rogue Legacy 2 هر کاری را که یک دنباله باید انجام دهد را انجام می‌دهد. این بازی هر آن چه که در نسخه‌ی قبلی به خوبی انجام شده بود را به ارث برده است و ایده‌هایی که در نسخه‌ی ابتدایی نادیده گرفته شده بودند را نیز در خود می‌بیند. بازی جدید استودیوی سلار دور چیزی است که هم طرفداران جدید و هم طرفداران نسخه‌ی ابتدایی این مجموعه می‌توانند برایش هیجان‌زده باشند.

PC Games 9/10

بازی Rogue Legacy 2 از هر جنبه بهبود یافته است و نه تنها می‌توان لقب یک دنباله‌ی خارق‌العاده به آن داد، بلکه این بازی به عنوان یکی از بهترین عناوین روگ-لایت نیز لقب می‌گیرد.

IGN 9/10

بازی Rogue Legacy 2 میراث خود را به‌عنوان یک بازی روگ-لایت شاخص به دلیل وجود مجموعه‌ای برجسته از کلاس‌ها، مناطق متنوع و مبارزات ارزشمند و عمیق ارج می‌نهد و خود را شانه به شانه در میان بهترین‌های این ژانر قرار می‌دهد.

GameSpot 9/10

بازی Rogue Legacy 2 یک وارث جدید دیگر برای شروع یک سفر پرخطر دیگر بر می‌گزیند. معرفی کلاس‌های متمایز با سلاح‌های منحصربه‌فرد، حرکتی استادانه در این بازی است و تنظیمات جدید بازی نیز آن را برای مخاطبان گسترده‌تری لذت‌بخش می‌کند. البته، چالش‌برانگیز بودن بازی با توجه به سلیقه و مهارت گیمرها قابل تغییر است.

TheSixthAxis 8/10

بازی Rogue Legacy 2 دنباله‌ای عالی لقب می‌گیرد و حس پیشرفت در بازی دائماً شما را به سمت جلو هل می‌دهد. تمامی مکانیک‌های بازی و حتی باز کردن قفل‌های مسیرهای جدید در آن به عمیق شدن و طولانی شدن مکانیک‌ها و طول عمر بازی کمک می‌کنند. مبارزه‌ها و پلتفرمینگ در این بازی نیز همانند نسخه‌ی اول عالی هستند. این بازی یک بازی روگ-لایت عالی است و سرگرمی‌های زیادی با خود به همراه دارد.

میانگین نمرات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Rogue Legacy 2 در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی Rogue Legacy 2 در وبسایت اپن‌کریتیک

بازی Rogue Legacy 2 هم اکنون در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس و ایکس باکس وان قرار دارد.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.