اخبار بازی

گزارش: بازی جدید Mafia در دست ساخت قرار دارد

رئیس استودیوی Hangar 13، هیدن بلکمن (Haden Blackman)، از سمت خود اسعفا داد، اگرچه بازی جدید Mafia در مراحل اولیۀ توسعه قرار دارد.

پس از 7 سال فعالیت، بلکمن در ایمیلی به همکاران خود، اعلام کرد که قصد دارد استودیوی Hangar 13 را ترک کند. منابع داخلی وبسایت کوتاکو (Kotaku) اعتقاد دارند که این کناره‌گیری به ساخت بازی جدید از سری Mafia ارتباط دارد که مراحل ابتدایی ساخت را طی می‌کند. خبر کناره‌گیری بلکمن رسماً توسط مدیران بالارده تایید شد، اما رئیس بخش عملیاتی Hangar 13 نیز در لینکداین (LinkedIn) اعلام کرد که این استودیو را ترک کرده است.

آقای نیک بینز (Nick Baynes) جایگزین بلکمن شده و رهبری بازی جدید Mafia را برعهده گرفته است. اگرچه این پروژه در مراحل آغازین توسعه قرار دارد، منابع داخلی متذکر شده‌اند که نام‌‎‎رمزی آن Nero است و یک پیش‌‌درآمد برای سه‌گانه Mafia خواهد بود (داستان آن به قبل از وقایع سه بازی اصلی مافیا برمی‌گردد). برنامه این است که بازی با بهره‌گیری از آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) توسعه یابد.

طبق گزارشی از سوی بلومبرگ که در سال گذشته منتشر شد، تیک تو (Take Two) پس از 4 سال توسعه، پروژۀ قبلی Hangar 13 را لغو کرده بود. این پروژه با اسم رمزی وُلت (Volt) از سال 2017 در قالب‌های مختلف در دست ساخت بوده است.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.