اخبار بازی

گانزیلا گیمز بازی بتل رویال Off The Grid را معرفی کرد

بازی بتل رویال Off The Grid، اثری AAA در ژانر شوتر سوم شخص و با استایل سایبرپانک، توسط استودیوی گانزیلا گیمز برای کنسول‌های نسل نهمی و رایانه‌های شخصی ساخته می‌شود.

در توسعه‌ی این بازی که سال آینده‌ی میلادی منتشر خواهد شد، کارگردان فیلم منطقه‌ی 9 (District 9)، یعنی آقای نیل بلومکمپ (Neill Blomkamp)، با استودیوی گانزیلا گیمز (Gunzilla Games) همکاری خواهد کرد. همچنین آقای ریچارد کی مورگان (Richard K. Morgan) نیز با سابقه‌ی کار به عنوان نمایشنامه نویس Crysis، در ساخت بازی Off The Grid نقش خواهد داشت.

در بازی بتل رویال Off The Gird که به اختصار OTG خوانده می‌شود، جنگی پنهان در یک جزیره‌ی ویران گرمسیری جریان دارد. در این بازی، تا سقف 150 پلیر پس از انتخاب دسته یا جناحی که می‌خواهند در آن حضور داشته باشند، به صورت PvP به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. اما این تمام ماجرا نیست و یک خط داستانی، قتل و ماموریت‌های خرابکارانه‌ی PvE نیز در همان نقشه به صورت ریل تایم جریان خواهند داشت.

هر تصمیمی که یک فرد در این بازی اتخاذ می‌کند، ظرفیت ایجاد تغییر در گیم پلی بازی برای تمام پلیرها را دارد و ممکن است که یک جناح سهم بیشتری از این تغییرات داشته باشد. گفتنی است که در بازی OTG، پلیرها قابلیت ساخت و ساز یا کرفت (Craft)، شخصی سازی و تبادل آیتم‌های درون بازی با یکدیگر “به شیوه‌ای خاص” را خواهند داشت.

تیم ساخت بازی Off The Grid، شامل اولیویر هنریوت (Olivier Henriot)، کارگردان ارشد در زمینه‌ی روایت نیز خواهد شد. ایشان سابقه‌ی کار روی فرنچایزهای Far Cry و Assassin’s Creed را در کارنامه خود دارد.

براساس برنامه‌ریزی‌های کنونی، قرار است بازی Off The Grid در سال 2023 برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر شود. در پایان می‌توانید تریلر معرفی این بازی را به صورت آنلاین مشاهده نموده و در صورت تمایل دریافت نمایید.

علی
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.