حمایت مالی از واران گیم

اخبار بازی

بازی The Day Before با تاخیر مواجه شد

بر اساس اعلام استودیوی Fntastic، انتشار بازی The Day Before به تاریخ 1 مارس 2023 (10 اسفند 1401) موکول شده است.

همچنین استودیوی مذکور اعلام کرد که توسعه‌ی بازی The Day Before به موتور گرافیکی Unreal Engine 5 منتقل شده‌ است. این استودیو بیانیه‌ای را در خصوص تاخیر بازی و استفاده از موتور جدید منتشر کرده است.

میلیون ها نفر بازی The Day Before را به لیست مورد علاقه‌ی عناوین خود در استیم اضافه و این عنوان را به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های جهان تبدیل کرده‌اند.

با احساس و درک مسئولیت بزرگی که با آن روبرو هستیم، خوشحالیم که اعلام کنیم توسعه‌ی بازی The Day Before به موتور جدید Unreal Engine 5 تغییر می‌کند. انتقال به یک موتور جهان‌های باز پیشرفته‌تر و سازگارتر، باعث خواهد شد که گیم‌پلی بازی حتی فوق العاده‌تر از قبل به نظر برسد. در همین راستا به اطلاع شما می‌رسانیم که تاریخ انتشار جدید این بازی 1 مارس 2023 خواهد بود.

بازی The Day Before عنوانی در سبک MMO جهان باز و بر پایه‌ی بقاست. این بازی در آمریکا جریان دارد؛ جایی که پس از شیوع یک همه‌گیری و آلوده شدن بسیاری از مردم، این کشور در معرض یک فاجعه قرار گرفته است. بازماندگان در این دنیا برای بدست آوردن غذا، سلاح و وسیله‌ی نقلیه مجبور به کشتن هم‌نوعان خود می‌شوند. شما برای زنده ماندن در این دنیا باید به جست‌و‌جوی منابع مختلف بپردازید.

این بازی قرار است برای PC و کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس عرضه شود. همچنین تایید شده است که عنوان مذکور علاوه بر ری تریسینگ، از قابلیت DLSS انویدیا نیز بهره می‌برد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *