اخبار بازی

شرکت Crystal Dynamics به کمک در ساخت Perfect Dark ادامه خواهد داد

شرکت امبریسر (Embracer) اخیرا اعلام کرد که اکثر کسب و کار اسکوئر انیکس (Square Enix) را در خارج از ژاپن به دست خواهد گرفت؛ حالا چه بر سر Perfect Dark خواهد آمد؟

به طور خاص، امبریسر شرکت‌‌هایی مانند کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، ایدوس مونترال (Eidos Montreal)، اسکوئر انیکس مونترال (Square Enix Montreal) و IP هایی مانند Tomb Raider، Deus Ex، Legacy of Kain و موارد دیگر را در معامله‌ای به ارزش 300 میلیون دلار خریداری کرد. چیزهای زیادی برای بررسی در این خرید وجود دارد و یکی از چندین مواردی که باید در نظر گرفت، پروژه‌های اسکوئر انیکس است. مطمئنا مهم‌ترین آن بازی انحصاری جدید مایکروسافت، یعنی Perfect Dark است.

مایکروسافت و استودیو اینیشیتیو (The Initiative) در سپتامبر 2021 اعلام کردند که با کریستال داینامیکس همکاری خواهند کرد و این دو استودیو به عنوان توسعه‌دهندگان Perfect Dark روی بازی کار خواهند کرد. همانطور که انتظار داشتیم، پس از تکمیل این معامله، این معامله همچنان برقرار خواهد بود. شرکت اینیشیتیو در توییتر خود نوشت:

تیم‌های زیادی در ساخت Perfect Dark به عنوان شریک با ما همکاری کرده‌اند و ما این کار را با آن‌ها ادامه خواهیم داد.

در اوایل سال جاری، گزارش‌ها ادعا کردند که همکاری اینیشیتیو با کریستال داینامیکس به دلیل مشکلات داخلی در شرکت بود. این همکاری در ادامه موج سریعی از خروج‌ها انجام شد. تقریبا نیمی از تیم سازنده اصلی بازی، استودیو را ترک کردند. طبق گزارش‌ها، کریستال داینامیکس اساسا توسعه‌دهنده اصلی Perfect Dark است و اینیشیتیو شرایط جالبی ندارد. نظر شما چیست؟ به نظر شما Perfect Dark به چه سرنوشتی دچار می‌شود؟ آیا این بازی در رویداد پیش رو مایکروسافت حضور خواهد داشت؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.