اخبار بازی

بازی Disney Dreamlight Valley با انتشار تریلری معرفی شد

استودیوی گیم لافت (Gameloft) امروز از پروژه‌ای جدید و مربوط به پیکسار و دیزنی رونمایی کرد که Disney Dreamlight Valley نام دارد و در سال 2023 منتشر خواهد شد.

وقایع این عنوان ماجراجویی و شبیه‌ساز زندگی، در مکانی به نام Dreamlight Valley جریان خواهد داشت، جایی که بسیاری از شخصیت‌های محصولات پیکسار و دیزنی، پس از وقوع حادثه‌ای به نام The Forgetting، حافظه‌ی خود را از دست داده‌اند. پس از این رویداد، گیاهان عجیبی به نام Night Thorn نیز در این منطقه به وجود آمده‌اند. بازیکنان باید شخصیت خود را بسازند، با اهالی این روستا ارتباط برقرار کنند و حافظه‌ی از دست رفته‌شان را به آن‌ها بازگردانند.

علاوه بر تعامل با روستاییان، قابلیت شخصی‌سازی خانه‌ها و شهرها در تعدادی از اماکن مشهور دیزنی، در دسترس بازیکنان قرار دارد. آن‌ها همچنین می‌توانند با شخصیت‌هایی چون Goofy ،Ariel Mickey ،Simba ،Moana و Remy، به تجربه‌ی مینی‌گیم‌ها و داستان‌های مختلف دیزنی بپردازند. فعالیت‌هایی نظیر ماهیگیری و آشپزی نیز قابل انجام هستند.

تریلر منتشر شده از این بازی در ادامه قابل مشاهده است:

استودیوی گیم لافت مسئولیت ساخت بازی Disney Dreamlight Valley را برعهده دارد. این بازی رایگان خواهد بود و در سال 2023 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و از طریق فروشگاه‌های استیم، اپیک گیمز، مایکروسافت و App Store برای رایانه‌های شخصی و سیستم عامل مک نیز در دسترس خواهد بود.

عرضه‌ی زودهنگام (Early Access) این عنوان برای تابستان پیش رو برنامه‌ریزی شده است که برای مشترکین سرویس ایکس باکس گیم‌پس و کسانی که Founder’s Pack بازی را خریداری کرده باشند، قابل تجربه خواهد بود.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.