اخبار بازی

ویدئوی گیمپلی نسخه رایانه‌های شخصی Diablo Immortal منتشر شد

رسانه‌ی Game Informer ویدئویی از بازی Diablo Immortal منتشر کرده و در آن علاوه بر نمایش گیمپلی بازی، به مصاحبه با سازندگان نیز پرداخته است.

امروز، تاریخ انتشار ساخته‌ی اخیر بلیزارد (Blizzard) یعنی بازی Diablo Immortal مشخص شد و بلیزارد اعلام کرد که بتای عمومی رایانه‌های شخصی این بازی، همزمان با عرضه‌ی آن روی اندروید و ios در دسترس قرار خواهد گرفت. حال سوال این است که تفاوت این دو نسخه در چیست؟ وبسایت Game Informer ویدئویی 27 دقیقه‌ای منتشر کرده است که علاوه بر گیمپلی آن، مصاحبه‌ی کارگردان بازی یعنی ویات چِنگ (Wyatt Cheng) و رئیس فرنچایز Diablo یعنی Rod Fergusson را نیز به نمایش می‌گذارد.

همانطور که در مصاحبه‌ی مذکور به آن اشاره شد، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی حتی در رابط کاربری و محتوا نیز تفاوتی با نسخه‌ی موبایلی آن ندارد. هدف بتای عمومی بازی نیز دریافت بازخوردهای بیش‌تر از سوی بازی‌بازان اعلام شده است. همچنین، در ادامه شاهد عرضه‌ی محتوای الحاقی رایگان در قالب خطوط داستانی، سیاهچاله‌ها و کلاس‌های جدید خواهیم بود.

این بازی از دو قابلیت cross-play و cross-progression نیز پشتیبانی می‌کند و امکان انتقال میزان پیشرفت در بازی میان رایانه‌های شخصی و موبایل را فراهم می‌آورد. پیش ثبت نام بتای عمومی بازی نیز هم‌اکنون در جریان است و سایر جزئیات آن در ماه‌های آتی انتشار خواهد یافت.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.