اخبار بازی

ماشین‌های بیشتری به Gran Turismo 7 اضافه خواهد شد

کازانوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi)، سازنده Gran Turismo 7، چند خودروی جدید را پیش از انتشار به‌روزرسانی بازی لو داده است.

در توییتی نشر شده، توسعه‌دهنده و راننده مسابقات حرفه‌ای سابق، سه خودروی جدید را به‌صورت ناگهانی با عنوان: «به‌روزرسانی هفته آینده منتشر می‌شود» به نمایش گذاشت. بازی Gran Turismo 7 قرار است در 25 آوریل تحت تعمیر و نگهداری سرور قرار گیرد، بنابراین به احتمال زیاد شامل آماده‌سازی برای به‌روز‌رسانی جدید خواهد بود. مشخص نیست که کدام خودروها شامل این موضوع خواهند شد و آیا تنها این سه خودرو هستند که به بازی اضافه می‌شوند یا خیر.

به عنوان بخشی از عذرخواهی عمومی برای به‌روزرسانی‌های فاجعه‌ای که با واکنش شدید بازیکنان مواجه شد، یامائوچی اطمینان داد که اتومبیل‌ها و پیست‌های جدیدی به بازی اضافه خواهند شد. به عنوان بهانه‌ای برای جبران مشکلات اخیر، پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) به دارندگان Gran Turismo 7 یک میلیون اعتبار درون بازی اعطا کرد که در صورت خرید با پول واقعی، حدود 15 دلار هزینه داشت. یامائوچی همچنین گفت که استودیو در حال کار روی به‌روزرسانی‌های طولانی‌مدت است که بازی را به به عنوانی سرویس‌محور تغییر خواهد داد.

این موارد شامل افزایش ارزش پرداخت پاداش‌های زمانی، افزودن آزمایش‌های زمانی آنلاین و امکان خرید و فروش اتومبیل برای اعتبارات درون بازی می‌شود. در حالی که به نظر می‌رسد احساسات عمومی نسبت به Gran Turismo 7 در حال بهبود است، این بازی کمترین امتیاز کاربران متاکریتیک را در تاریخ سونی در اختیار دارد. بر اساس 10243 نقد، این بازی دارای امتیاز 2.0 است. از طرفی نمره‌ی میانگین منتقدین این بازی نمره 87 از 117 نقد را نشان می‌دهد.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.