اخبار بازی

چهار بازی کلاسیک از مجموعه‌ی Syphon Filter رده‌بندی سنی شدند

ساعاتی پیش چهار بازی کلاسیک از مجموعه‌ی Syphon Filter برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در کشور کره‌ی جنوبی رده‌بندی سنی دریافت کردند.

به نقل از Gematsu، بازی Syphon Filter، بازی Syphon Filter 2، بازی Syphon Filter: Dark Mirror و Syphon Filter: Logan’s Shadow اخیراً رده‌بندی سنی دریافت کردند. این عناوین که توسط استودیوی بند سونی (Bend Studio) یا همان ایدتیک سابق (Eidetic) توسعه یافته‌اند، برای اولین بار در سال 1999 برای کنسول پلی استیشن 1 منتشر شدند.

همچنین، این استودیو در سال 2006 بازی Syphon Filter: Dark Mirror و در سال 2007 بازی Syphon Filter: Logan’s Shadow را برای کنسول بازی دستی سونی یعنی PSP توسعه داد و هر دو بازی نیز بعدها برای پلی استیشن 2 نیز منتشر شدند. علاوه بر این، دو بازی دیگر این مجموعه یعنی Syphon Filter 3 در سال 2001 برای پلی استیشن 1 و Syphon Filter: The Omega Strain در سال 2004 برای پلی استیشن 2 عرضه شدند.

انتظار می‌رود که بازی‌های رتبه‌بندی سنی شده در کشور کره‌ی جنوبی به عنوان بخشی از سرویس توسعه‌یافته پلی استیشن پلاس که اخیراً برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 معرفی شدند، در دسترس کاربران قرار بگیرند.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.