اخبار بازی

بازی God of War از طریق سرویس GeForce Now در دسترس قرار گرفت

بازی God of War به عنوان اولین بازی از پلی استیشن به همراه 9 بازی دیگر از امروز از طریق سرویس استریمینگ GeForce Now در دسترس کاربران قرار گرفت.

بازی God of War به عنوان یکی از 9 بازی که امروز به کتابخانه‌ی استریمینگ GeForce Now پیوست، به عنوان اولین بازی از استودیوهای پلی استیشن لقب گرفت که از طریق این سرویس قابل تجربه است. در واقع، مشترکین این سرویس می‌توانند تا با بهره‌گیری از اتصال اینترنت با ثبات و خوب، این بازی را به صورت استریم تجربه کنند.

از طرف دیگر، دارندگان کارت‌های گرافیکی RTX 3080 نیز به‌روزرسانی خاصی برای اجرای بهتر این بازی دریافت کرده‌اند. با استفاده از این کارت گرافیکی می‌توان بازی God of War (نسخه‌ی استیم) را با وضوح 1440p و نرخ 120 فریم بر ثانیه روی رایانه‌های شخصی اجرا نمود. از طرف دیگر، با این کارت گرافیکی می‌توان این بازی را در تلویزیون‌های SHIELD با وضوح 4K نیز اجرا کرد.

اما کسانی که مسیر استریم ابری را برای تجربه‌ی این بازی انتخاب می‌کنند، می‌توانند God of War را روی Mac با حداکثر وضوح 1440p یا 1600p تجربه کنند. این موضوع در حالی رخ می‌دهد که کاربران تلفن همراه می‌توانند نرخ 120 فریم را از این بازی دریافت کنند. مطابق معمول، دارندگان RTX 3080 می‌توانند تا هشت ساعت و اعضای Priority می‌توانند تا شش ساعت این بازی را در هر بار تجربه کنند. کسانی که عضویت رایگان این سرویس را در اختیار دارند، تنها قادر خواهند بود تا در هر جلسه یک ساعت را صرف انجام بازی کنند.

همانطور که اشاره شد، بازی God of War یکی از ۹ بازی‌ای است که از امروز به سرویس GeForce Now اضافه می‌شود، از جمله عناوین دیگر که شرایط مشابه‌ای را تجربه می‌کنند می‌توان به MotoGP 22 و Twin Mirror اشاره کرد. البته، ممکن است که این بازی تنها عنوان از استودیوهای پلی استیشن نباشد که به این سرویس اضافه می‌شود و با استناد به اطلاعات فاش شده از سوی GeForce Now، احتمالاً بازی‌هایی نظیر Uncharted: Legacy of Thieves Collection و Returnal در کنار Demon’s Souls نیز به این جمع افزوده شوند.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.