اخبار بازی

آپدیت زمستانه Clash of Clans در چه زمانی عرضه خواهد شد

Clash of Clans بدون شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های پلتفرم موبایل است که در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به تاریخ عرضه‌ی آپدیت زمستانه‌ی آن داشته باشیم.

زمانی بود که هرکسی با هر سن و سالی در گوشی خود بازی Clash of Clans را تجربه می‌کرد و سعی داشت که قبیله‌ای قدرتمند بسازد. اگر شما هم جزو این افراد بودید یا حداقل این عنوان را برای مدت کوتاهی بازی کرده‌اید، می‌دانید که بازی Clash of Clans به مناسبت‌های مختلف، آپدیت‌هایی را دریافت خواهد کرد که تم کلی بازی را طبق آن جشن یا مناسبت متحول می‌کند.

یکی از محبوب‌ترین آپدیت‌ها، آپدیت زمستانه بازی است که تم کریسمس و برف را به بازی اضافه می‌کند. در این شرایط بازی جلوه خاصی به خود می‌گیرد و قطعا تنوع خوبی برای پلیر‌ها خود ایجاد می‌شود. علاوه بر تغییر تم بازی، در اکثر چنین آپدیت‌هایی شاهد تغییرات دیگری همچون اضافه شدن سربازان یا سازه‌های جدید نیز هستیم که هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه از سوی سوپرسل در اختیار کاربران قرار نگرفته است. در ادامه بررسی خواهیم کرد که ممکن است آپدیت جذاب زمستانه بازی Clash of Clans در چه تاریخی منتشر شود.

مطالب مرتبط:

آپدیت زمستانه‌ی امسال این بازی، شاید چیز جدیدی به بازی اضافه نکند، اما مهم‌ترین تغییری که با این آپدیت حس خواهید کرد، تغییر تم کلی بازی از حالت خشک و معمولی به برفی است. قبیله‌ی شما قرار است از برف پوشانده شود و درخت‌های کریسمس در آن پدیدار آید. اما این آپدیت در چه تاریخی عرضه خواهد شد؟

طبق عادت شرکت سوپرسل در زمینه عرضه‌ی آپدیت‌ها در روز دوشنبه، به نظر می‌رسد که این آپدیت مهم نیز در روز دوشنبه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در سال 2020، آپدیت زمستانه بازی Clash of Clans در تاریخ 7 دسامبر برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شد و امسال نیز، در تاریخ 6 دسامبر 2021، می‌توانیم انتظار این آپدیت را داشته باشیم. البته احتمال دسترسی دیرتر به این آپدیت نیز وجود دارد، اما بعید است که تاریخی فراتر از 10 یا 12 دسامبر در نظر گرفته شده باشد.

Ali Hassan nejadMilad8tech
بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.