اخبار بازی

Ghost of Tsushima برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد

به نظر می‌رسد که پس از تایید شدن عرضه‌ی عناوین انحصاری‌ای مانند Uncharted و God of War برای رایانه‌های شخصی، Ghost of Tsushima نیز در راه این پلتفرم خواهد بود.

طبق مشاهدات وب‌سایت Earlygame، عنوان محبوب Ghost of Tsushima قرار است برای رایانه‌های شخصی منتشر شود؛ چرا که برچسب فقط برای پلی‌استیشن از باکس‌آرت این بازی در آمازون حذف شده است. لازم به ذکر است که مشابه این اتفاق قبلا برای عناوین Horizon Zero Dawn و Days Gone نیز افتاده بود که به این شایعه بیش از پیش قوت می‌بخشد. همچنین PlayStation Direct اکنون باکس‌آرت جدید Ghost of Tsushima را بدون بنر “Only on PlayStation” ارائه می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید سونی پیش از این اعلام کرده بود که تمایل دارد انحصاری‌های بیشتری از پلی‌استیشن را برای رایانه‌های شخصی منتشر کند. چنان که این شرکت مدتی قبل درباره‌ی دلیل عرضه‌ی انحصاری‌های کنسول خود روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اظهار داشت:

در نیمه‌ی دوم دوره‌ی پلی‌استیشن 4 استودیوهای ما بازی‌های فوق العاده و عالی‌ای را ساخته‌اند. فرصتی وجود دارد که آن بازی‌های بزرگ را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهیم و جنبه‌ی اقتصادی توسعه‌ی بازی‌ها را تشخیص دهیم، که همیشه ساده نیست.

بازی Ghost of Tsushima هم‌اکنون به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما در پایان می‌توانید به مطالعه‌ی نقد و بررسی عنوان Ghost of Tsushima از طریق این نشانی بپردازید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.