اخبار بازی

چند بازیگر به فیلم Lee با بازی کیت وینسلت پیوستند

چندین بازیگر به فیلم Lee با بازی کیت وینسلت و به کارگردانی الن کوراس پیوستند.

کیت وینسلت (Kate Winslet) قرار است در فیلم لی (Lee) نقش‌آفرینی کند. در کنار او نیز بازیگرانی شامل ماریون کوتیار (Marion Cotillard)، جود لا (Jude Law)، آندره‌آ رایزبرو (Andrea Riseborough) و جاش اوکانر (Josh O’Connor) قرار است در این فیلم حضور داشته باشند.

فیلم لی، فیلمی به کارگردانی الن کوراس (Ellen Kuras) است که به تجربیات لی میلر در طی جنگ می‌پردازد. لی میلر کارنامه پر از زرق و برقی به عنوان مدل مجله ووگ داشته است. او همچنین حرفه خطرناکی به عنوان عکاس جنگ داشته است. او در طی حضور خود در جبهه‌های جنگ، نبردها را به تصویر کشیده است و همچنین جنایاتی که آلمان نازی تحت هدایت هیتلر بر سر یهودیان در اردوگاه‌های کار اجباری آورده بود، را افشا کرده است.

کیت وینسلت درباره این فیلم اظهار داشته است:

این فیلم قطعا یک فیلم بیوگرافی نخواهد بود. اینکه به کل زندگی لی میلر پرداخته شود، داستانی است که باید در یک سریال برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شود. ما می‌خواستیم که تا جالب توجه‌ترین دهه از زندگی او را پیدا کنیم و آن را به تصویر بکشیم. یک دهه از زندگی او که نمایانگر شخصیت کاملش و اتفاقاتی که پشت سر گذاشته است، باشد. این دهه نیز بین سال‌های 1938 تا 1948 میلادی و در طی جنگ جهانی دوم بوده است. ما می‌خواهیم که این بخش از زندگی لی میلر را به تصویر بکشیم تا مردم بیشتر با آن آشنا شوند.

کیت وینسلت به تازگی نامزد دریافت جایزه امی برای نقش‌آفرینی در مینی سریال میر اهل ایست تاون (Mare of Easttown) محصول شبکه اچ‌بی‌او شده است. الن کوراس نیز قبلا فیلمبردار بوده است و حالا، به کارگردانی روی آورده است. او در فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) به عنوان فیلمبردار کار کرده است، فیلمی که کیت وینسلت در آن نقش‌آفرینی کرده است.

لیز هانا (Liz Hannah) مسئولیت نویسندگی فیلم‌نامه فیلم لی را در دست داشته است. او به همراه کارگردان الن کوراس و کیت وینسلت برای پیدا کردن ساختار مناسب برای این فیلم، مدتی تلاش کردند. مراحل پیش تولید فیلم در بهار سال آینده میلادی شروع می‌شود و فیلمبرداری آن نیز در اروپای شرقی و لندن در اواخر تابستان و اوایل پاییز سال 2022 میلادی شروع خواهد شد.

منبع: کولایدر

meysamb
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.