اخبار بازی

بازی Hogwarts Legacy در State of play رونمایی می‌شود

به نظر می‌رسد که در رویداد State of play، اطلاعات جدیدی از گیمپلی بازی Hogwarts Legacy منتشر گردد، این بازی نقش آفرینی از زمان معرفی خود در سکوت خبری بوده است.

بازی Hogwarts Legacy در سال 2020 توسط کمپانی Warner Bros رونمایی شد و این بازی نقش آفرینی جهان آزاد داستانی در دنیای رمان‌های هری‌پاتر را روایت می‌کند. از زمانی که این عنوان تا سال 2022 تاخیر خورده است هیچ اطلاع جدیدی از آن منتشر نشد و در سکوت خبری فرو رفت. خوشبتانه با توجه به شایعاتی که اخیرا مطرح شده‌اند احتمال دارد در رویداد آینده State of play اطلاعاتی از این بازی منتشر شود.

Playstation در اقدامی اعلام نمود که در تاریخ 5 آبان (27 اکتبر) قصد دارد رویداد State of play را برگزار کند. با این که Playstation هیچ جزییاتی از بازی‌هایی که در این رویداد حضور دارند به اشتراک نگذاشت، اما عده‌ای بر این باورند که تمرکز این رویداد روی عناوین ترد-پارتی خواهد بود و احتمال رونمایی از عنوان Hogwarts Legacy وجود دارد.

با استناد به یکی از اینسایدر‌ها، بازی Hogwarts Legacy قرار بود در این ماه نمایشی داشته باشد اما در آن زمان مشخص نبود این نمایش در کدام رویداد یا در چه تاریخی رخ می‌دهد، حالا با اعلام برگزاری رویداد State of Play این شایعه قوت گرفته و احتمالا در این رویداد شاهد نمایشی از بازی Hogwarts Legacy خواهیم بود.

اینسایدری که از نمایش Hogwarts Legacy خبر داده بود پیش از این احتمال نمایش این بازی در مراسم Game Awards را مطرح کرده بود. علی رغم پافشاری این اینسایدر بر صحت اطلاعات خود به نظر می‌رسد که به منابع و اطلاعات دسترسی مستقیم ندارد و نباید انتظار زیادی از نمایش بازی Hogwarts Legacy در State of play را داشته باشیم.

بازی Hogwarts Legacy سال بعد برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.