اخبار بازی

پدربزرگی 2000 ساعت در Red Dead Redemption 2 وقت گذرانده است

یکی از طرفداران عنوان موفق Red Dead Redemption 2 یک نسخه از بازی را به پدربزرگ خود می‌دهد و پدربزرگ آن‌ها بیش از 2000 ساعت زمان در این عنوان گذرانده است!

سه سال پیش، یکی از کاربران رددیت (Reddit) با نام مستعار IndyDrew85، بازی Red Dead Redemption 2 را به پدربزرگش معرفی کرد و یک نسخه از آن را به همراه کنسول ایکس باکس قدیمی خود به وی هدیه داد. چند ماه بعد، ایکس باکس قدیمی IndyDrew85 دیگر کار نکرد و بنابراین وی کنسول پدربزرگ خود را با یک ایکس باکس وان ایکس جدید و تلویزیون 65 اینچی 4K ارتقا داد. از آن زمان به بعد، پدربزرگ IndyDrew85، که در اواخر 70 سالگی خود است، زمان بسیار زیادی را در عنوان Red Dead Redemption 2 با بیش از 87 روز بازی ثبت کرده است.

IndyDrew85 به رددیت بازگشت تا کاربران را در جریان تجربه‌ی پدربزرگش از عنوان Red Dead Redemption 2 قرار دهد. تصویری از عملکرد پدربزرگ IndyDrew85 نشان می‌دهد که وی بازی محبوب و به شدت تحسین شده‌ی Red Dead Redemption 2 را برای بیش از 2000 ساعت تا این مرحله همراه با 92% تکمیل و 25 اچیومنت کامل کرده است. با در نظر گرفتن بیش از 2000 ساعت تجربه‌ی این عنوان، به نظر می‌رسد که پدربزرگ IndyDrew85 اگر می‌خواست می‌توانست تا الان بازی را 100% کامل کرده باشد، اما احتمالا باید به جای آن مشغول تمرکز بر جنبه‌های دیگر این عنوان و بدست آوردن سایر اچیومنت‌ها بوده باشد.

IndyDrew85 برای مقایسه تصویری از آمار عملکرد خود در این عنوان را ارائه کرد. جای تعجب نیست که زمان بازی پدربزرگ IndyDrew85 کاملاً بیشتر از زمان بازی نوه‌ی وی است چرا که IndyDrew85 فقط کمی بیش از 200 ساعت در این عنوان گذرانده است. با وجود اینکه پدربزرگش 10 برابر IndyDrew85 در بازی زمان گذرانده است، اما IndyDrew85 اچیومنت‌های بیشتری از وی (27 اچیومنت) در Red Dead Redemption 2 دارد.

بازی Red Dead Redemption 2

البته این اولین باری نیست که یک کاربر رددیت داستانی در مورد لذت بردن از Red Dead Redemption 2 توسط یکی از اعضای خانواده‌ی خود را به اشتراک می‌گذارد. چند ماه پیش، کاربر kleverone ر رددیت فاش کرد که پدر 69 ساله‌ی آن‌ها عنوان Red Dead Redemption 2 را به صورت 100 درصدی تکمیل کرده است.

تکمیل صد در صدی عنوان Red Dead Redemption 2 کار اصلا آسانی نیست چرا که بازی به شدت بزرگ و وسیع است و برای کامل کردن تمام جنبه‌های آن باید هزاران کار مختلف را انجام داد. برای تکمیل کردن بازی Red Dead Redemption 2، گیمرها باید تمام ماموریت‌های داستانی را انجام دهند، تعداد مشخصی از هر نوع ماموریت جانبی را با موفقیت به پایان برسانند، اکثر حیوانات حاضر در بازی را شکار کنند و بسیاری از چالش‌های مختلف دیگر را نیز پشت سر بگذارند.

باز کردن تمام دستاوردها و تروفی‌های Red Dead Redemption 2 کار بسیار سخت‌تری است، زیرا گیمرها باید فراتر از آنچه که برای صد در صد کردن بازی نیاز است، انجام دهند. با این همه، آنچه مشخص است این است که پدربزرگ IndyDrew85 با بیش از 2000 ساعت بازی تا چه اندازه از جهان عنوان Red Dead Redemption 2 لذت برده است. دنیای پویا و به شدت وسیع Red Dead Redemption 2 پر از فعالیت‌های مختلف و متنوعی است که انتظار مخاطبین را می‌کشد و مطمئنا بعد از تجربه‌ی این عنوان دید هر شخصی نسبت به صنعت بازی‌های ویدیویی تغییر خواهد کرد.

عنوان Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، رایانه‌های شخصی و استدیا در دسترس قرار دارد. همچنین، در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم مهدی رضایی از اینجا و نقد و بررسی ویدیویی آن را به همت سعید آقابابایی از اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی واران گیم در این رابطه چیست؟ آیا تا الان عنوان Red Dead Redemption 2 را تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.