اخبار بازی

فیلم No Time To Die در رده پنجم پر فروش‌ترین فیلم های سال 2021 قرار دارد

فیلم No Time To Die با فروش نزدیک به 500 میلیون دلاری خود، در رده پنجم فهرست پر فروش‌ترین فیلم‌های سال 2021 قرار دارد.

فیلم زمانی برای مردن نیست (No Time To Die) به فروش بین‌المللی بیش از 368 میلیون دلار دست یافته است. این فیلم تا به امروز به فروش جهانی 474 میلیون دلاری در گیشه جهانی دست پیدا کرده است. از همین رو، این فیلم در رده پنجم پر فروش‌ترین فیلم‌‌ها در گیشه جهان در سال 2021 قرار دارد. فیلم زمانی برای مردن نیست، محصول کمپانی یونیورسال است.

دیگر محصول این کمپانی یعنی فیلم سریع و خشن 9 (F9) در جایگاه نخست قرار گرفته است. کمپانی یونیورسال موفق شده تا دو فیلم در جمع پنج فیلم برتر فهرست پر فروش‌ترین فیلم‌های سال 2021 میلادی در سرتاسر جهان را در دست داشته باشد. سه فیلم دیگر این فهرست نیز سه فیلم از کشور چین هستند.

در رده نخست فهرست پر فروش‌ترین فیلم‌های جهان، فیلم سلام مامان (Hi, Mom) قرار دارد. در رده دوم فیلم نبرد دریاچه چانجین (The Battle at Lake Changjin)، در رده سوم فیلم سریع و خشن 9، در رده چهارم فیلم کاراگاه محله چینی‌ها 3 (Detective Chinatown 3) و در رده پنجم فیلم زمانی برای مردن نیست قرار دارند.

فیلم زمانی برای مردن نیست که آخرین حضور دنیل کریگ (Daniel Craig) در نقش جیمز باند به شمار می‌رود، برای دست یافتن به این جایگاه، از فیلم گودزیلا در برابر کونگ (Godzilla Vs Kong) عبور کرده است. فیلم زمانی برای مردن نیست در کشور انگلستان بسیار پر فروش بوده است.

این فیلم در بریتانیا بیش از 96.5 میلیون دلار فروش داشته است. از همین رو، این فیلم به پر فروش‌ترین فیلم کمپانی یونیورسال در کشور انگلستان تبدیل شده است. این جایگاه به مدت سیزده سال در اختیار فیلم Mamma Mia بوده است.

فیلم زمانی برای مردن نیست توسط کری جوجی فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) کارگردانی شده است. این فیلم، آخرین حضور دنیل کریگ در این نقش خواهد بود. این فیلم قرار است به زودی در کشور چین و استرالیا نیز به اکران در بیاید که همین فروش آن را بیشتر خواهد کرد.

منبع: ددلاین

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.