اخبار بازی

House of Ashes منتشر شد

لحظاتی پیش نقدها و نمرات منتقدین به بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes منتشر شدند که نشان از یک بازی سرگرم کننده دارند.

House of Ashes نام سومین بازی از مجموعه‌ی The Dark Pictures Anthology است که سال گذشته برای اولین بار معرفی شد. بازی‌های این مجموعه، تجربه‌ای منحصر به فرد در سبک وحشت را ارائه می‌کنند و دست بر قضا نسخه‌های پیشین نیز با استقبال خوب گیمرها روبرو شده بود.

به هر ترتیب، لحظاتی پیش نقدها و نمرات منتقدین متاکریتیک و اپن‌کریتیک به بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes منتشر شدند که نشان از یک بازی سرگرم‌کننده دارند. ساخته‌ی جدید استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) که نشر آن را شرکت صاحب نام بندای نامکو (BANDAI NAMCO) بر عهده دارد، تا بدین لحظه با احتساب “32 نقد” از سوی منتقدان وبسایت متاکریتیک موفق به کسب نمره‌ی “76” شده است.

در ادامه برخی از نقدهای منتقدین این بازی را مشاهده خواهیم کرد:

GamingTrend 9/10

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes ممکن است که خیلی ترسناک نباشد، اما کاملاً فضایی پرتنش را ایجاد می‌کند که هر انتخاب در آن واقعاً اهمیت دارد. استودیوی سوپرمسیو گیمز با ارائه‌ی جلوه‌های بصری فوق‌العاده و داستانی رضایت بخش و خوب، سرانجام جایگاه خود را در بین استودیوهای بازی‌سازی پیدا کرد.

PlayStation Universe 9/10

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes بهترین بازی این مجموعه است. این بازی روایت و شخصیت‌های جذابی دارد و انتخاب‌های شما در بازی و دیدن تبعات آن جالب توجه خواهد بود. مقدار فراوانی از آیتم‌های قابل جمع آوری در این بازی وجود دارد و دوربین بازی نیز بهبود یافته است. ریتم بازی نیز بسیار عالی به نظر می‌رسد و می‌توان تا انتها پای تجربه‌ی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes نشست.

God is a Geek 8.5/10

داستان این بازی پرتنش و اکشن است که کاملاً با آن چیزی که تاکنون از مجموعه‌ی The Dark Pictures Anthology دیده‌ایم تفاوت دارد.

IGN 8/10

پس از انتشار بازی Until Dawn توسط استودیوی سوپرمسیو، می‌توان بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes را به عنوان بهترین بازی این این استودیو معرفی کرد.

DualShockers 8/10

استودیوی سوپرمسیو استعداد خارق‌العاده ای در روایت داستان‌های گیرا که با وحشت آمیخته شده‌اند دارد. با وجود برخی نواقص، همچنان House of Ashes یک بازی خوب قلمداد می‌شود.

Eurogamer Italy 8/10

بدون تردید House of Ashes بهترین نسخه از مجموعه‌ی The Dark Pictures Anthology قلمداد می‌شود. طراحی محیطی جذاب، شخصیت‌های مختلف، انتخاب‌ها و گیم‌پلی این بازی گیمرها را به جهنمی برای برای کشف اسرار مدفون شده در زیر شن‌های صحراهای عراق دعوت می‌کند.

Game Informer 7.5/10

بازی House of Ashes هرگز حس وحشت و غافلگیری را به من القا نکرد، اما همچنان به عنوان یک بازی سرگرم کننده است. اگر تاکنون از تجربه‌ی عناوین The Dark Pictures Anthology لذت برده‌اید، این بازی نیز برای شما جذاب خواهد بود. اما اگر به دنبال یک بازی با کیفیت نظیر Until Dawn از مجموعه‌ی The Dark Pictures هستید، همچنان باید منتظر بمانید.

IGN Spain 7/10

یک بازی دیگر ساخته شده با فرمولی یکسان که علیرغم کمبود تعامل در آن، می‌تاند سرگرم‌کننده تلقی شود. این بازی یکی از بهترین عناوین مجموعه‌ی خود است.

Millenium 6.5/10

بازی House of Ashes محتوای اکشن زیادی را در خود می‌بیند و ممکن است که برخی از گیمرها از تجربه‌ی آن پشیمان شوند. در واقع، این موضوع باعث می‌شود که بازی از قالب وحشتناک بودن خود خارج شود. همچنین، روایت داستان معضلات خاص خود را دارد و از نظر گرافیکی نیز با انیمیشن‌های چهره‌ی عجیب و غریب روبرو هستیم. گرافیک بصری بازی دلچسب است و زاویه دید دوربین نیز بهبود یافته و از این موضوع استقبال می‌کنیم. با این اوصاف، این عنوان هنوز هم برا تجربه به همراه چند نفر کاملاً مناسب است.

New Game Network 6.5/10

بازی The Dark Pictures: House of Ashes مطمئناً تغییرات اساسی را در خود می‌بیند که طرفداران این مجموعه ممکن است از آن لذت نبرند. شخصیت‌پردازی بازی قوی است و انتخاب‌های بازی نیز به ماجراجویی در آن کمک می‌کنند. اما داستان بازی کلیشه‌ای به شمار می‌رود و همچنان دوربین جدید نیز گاهی اذیت کننده خواهد بود.

GamesRadar+ 6/10

این بازی یک عنوان اکشن کوآپ چند نفره‌ی ضعیف است که چند شخصیت نظامی را در مقابل هیولاها قرار می‌دهد.

Destructoid 6/10

چنین حس می‌کنم که این مجموعه به کلی زیر سایه‌ی بازی Until Dawn گیر کرده است. اکثر مکانیک‌های بازی و آیتم‌های قابل جمع‌آوری همه از بازی مذکور راهی مجموعه‌ی The Dark Pictures Anthology شده‌اند. در مجموع، سعی می‌کنم که از تجربه‌ی عناوین این مجموعه لذت ببرم، از جمله House of Ashes.

GameMAG 5/10

House of Ashes سومین و بدترین بازی مجموعه‌ی The Dark Pictures است و باعث می‌شود که به پایان یافتن این Anthology بیندیشیم.

میانگین نمرات The Dark Pictures Anthology: House of Ashes در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات The Dark Pictures Anthology: House of Ashes در وبسایت اپن کریتیک

بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes امروز برای کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی پلی‌استیشن و ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.