اخبار بازی

ویدیویی جدید از گیم‌پلی بازی Saints Row منتشر شد

استودیوی وُلیشن، لحظاتی پیش ویدیویی هشت دقیقه‌ای از ماموریت ابتدایی بازی جدید خود و ریبوت مجموعه‌ی Saints Row را منتشر کرد.

بازی Saints Row که در مراسم گیمزکام 2021 به صورت رسمی به عنوان ریبوت این مجموعه معرفی شد، در ماه‌های اخیر شدیداً باعث دو دستگی طرفداران و گیمرها شده است. برخی از گیمرها معتقد هستند که استودیوی وُلیشن (Volition) به عنوان توسعه دهنده‌ی این بازی و شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) به عنوان ناشر آن، تنها قصد دارند تا با انتخاب نام این مجموعه برای یک بازی جدید، به صورت رایگان کمپین تبلیغاتی راه بیندازند. برخی دیگر نیز معتقد هستند که این شروع دوباره می‌تواند مسیری جدید و امیدوار کننده را پیش روی Saints Row قرار دهد و با توجه به پایان‌بندی بازی Saints Row IV، استودیوی وُلیشن هیچ انتخاب دیگری برای ساخت یک بازی جدید برای این مجموعه نداشته است.

به هر ترتیب، طبق اعلام استودیوی وُلیشن، ریبوت Saints Row تنها نام این مجموعه را یدک خواهد کشید و از هر نظر با نسخه‌های پیشین خود متفاوت است. از طرفی دیگر، توسعه‌دهندگان این بازی نیز در جواب بازخوردهای عمدتاً منفی گیمرها بارها اعلام کرده‌اند که “ما از موضع خود در قبال این بازی عقب‌نشینی نمی‌کنیم” و همچنان روی ایده‌ی خود پافشاری می‌کنند. در نهایت، استودیوی وُلیشن به دنبال انتشار اطلاعات بیشتر در مورد بازی Saints Row، لحظاتی پیش ویدیویی هشت دقیقه‌ای از ماموریت ابتدایی این بازی را منتشر کرد.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را مشاهده کنید:

بازی Saints Row، در تاریخ ۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۲ (جمعه، ۶ اسفند ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.