اخبار بازی

دیسکورد چیست؟ آموزش کامل کار با دیسکورد

پیش از آن که به سراغ دیسکورد برویم، اجازه دهید یک سناریو کوتاه ولی آشنا را بازکو کنیم؛ وقتی کاربران در حال تجربه یک بازی هستند، معمولاً با دو مشکل برای ارتباط برقرار کردن مواجه می‌شوند: چطور با یکدیگر حرف بزنند و چطور بقیه را سازماندهی و مدیریت کنند.

دیسکورد یکی از آخرین اپلیکیشن‌های طراحی شده برای حل این مشکلات است. این پلتفرم رایگان با الهام گرفتن از رابط کاربری اسلک (Slack) و بهره‌گیری از چت صوتی و تصویری موجود در اسکایپ، سریعاً تبدیل به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های این چنینی با ۲۵۰ میلیون کاربر ثابت شد که روزانه ۱۴ میلیون نفر از آن استفاده می‌کنند.

مطالب مرتبط:

استفاده از دیسکورد برای حرف زدن با دوستان حین تجربه بازی‌ها بسیار کارآمد است. با این حال وجود استفاده از این شبکه اجتماعی تنها به این موضوع محدود نمی‌شود. شما می‌توانید از آن برای گردهمایی‌های خود، ملاقات با سایر دوستان و یا حتی پیدا کردن بازیکنان بیشتر استفاده کنید.

در این مقاله ما تمام اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز از دیسکورد را پوشش می‌دهیم. این مقاله به شما نشان می‌دهد که چرا باید به سمت استفاده از این پلتفرم بروید و مخصوصاً این کار را پیش از تجربه یک دور بازی چند نفره دیگر انجام دهید.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.