اخبار بازی

Vanguard در مناطق مختلف جغرافیایی مشخص شد

شرکت اکتیویژن، زمان دقیق انتشار بازی Call of Duty: Vanguard برای پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی و خریداران این بازی در مناطق مختلف جغرافیایی را مشخص کرد.

شب گذشته تریلر زمان انتشار بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد توسط شرکت اکتیویژن (Activision) که در انتهای آن شاهد اشاره‌ای کوتاه اما مهم به زمان دقیق انتشار بازی برای خریداران این بازی در نواحی مختلف جغرافیایی و پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی آن بودیم. بر اساس این اعلامیه، پیش خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی این بازی در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ (4 نوامبر) و ساعت 7:30 دقیقه به وقت تهران می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

البته، ویجت پیش سفارش بازی Call of Duty: Vanguard برای کاربران امریکای شمالی اندکی متفاوت است و گیمرهای ساکن این مناطق چند ساعت پیش از سایرین به این عنوان دسترسی خواهند داشت. طبق اعلام فروشگاه‌های پلی استیشن و ایکس باکس، کاربران ساکن در امریکای شمالی در تاریخ 13 آبان (4 نوامبر) راس ساعت 21:00 به وقت محلی و گیمرهای سایر مناطق جغرافیایی راس ساعت 00:00 در تاریخ 14 آبان (5 نوامبر) به وقت محلی می‌توانند این بازی تجربه کنند.

بازی Call of Duty: Vanguard، در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس قرار خواهد گرفت. همچنین، از طریق این لینک می‌توانید مقاله‌ی “هر آنچه درمورد Call of Duty: Vanguard” می‌دانیم را به قلم معین سلیمانی مطالعه نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.