اخبار بازی

مل گیبسون به سریال The Continental پیش درآمد مجموعه جان ویک پیوست

مل گیبسون قرار است در سریال The Continental پیش درآمد مجموعه جان ویک نقش‌آفرینی کند.

بنابر گزارش‌های تازه، مل گیبسون (Mel Gibson) قرار است در پیش‌درآمد مجموعه فیلم‌های جان ویک (John Wick) یعنی سریال کانتیننتال (The Continental) نقش‌آفرینی کند. سریال کانتیننتال، یک سریال محدود سه قسمتی است که توسط کمپانی لاینزگیت تولید می‌شود و قرار است از شبکه استارز پخش شود.

سریال کانتیننتال قرار است به داستان پس‌زمینه هتل محل اقامت آدمکش‌ها به نام کانتیننتال بپردازد. این هتل، در مجموعه فیلم‌های جان ویک، مکانی کلیدی محسوب می‌شود. مل گیبسون قرار است نقش شخصیتی به نام کورمک را به تصویر بکشد. داستان این سریال کوتاه بر محوریت نسخه جوان وینستون اسکات، مالک هتل، تمرکز دارد.

او به دنبال آن است که در دنیای زیرزمینی و جنایی شهر نیویورک در سال 1975 میلادی راهی پیدا کند تا کنترل هتل کانتیننتال را در دست بگیرد. در مجموعه فیلم‌های جان ویک، نقش وینستون اسکات توسط ایان مک‌شین (Ian McShane) به تصویر کشیده شده است. هنوز بازیگری برای ایفای این نقش در سریال کانتیننتال اعلام نشده است.

مل گیبسون که بیشتر برای حضور روی پرده سینماها با مجموعه فیلم‌های اسلحه مرگبار (Lethal Weapon) و همچنین فیلم شجاع دل (Braveheart) شناخته می‌شود، در طی سال‌های اخیر، حضور چندانی در دنیای سریال نداشته است. گرچه او، بازیگری خودش را با بازی در یک سریال استرالیایی آغاز کرده است اما همیشه توجه خاصی به پرده نقره‌ای داشته است.

حضور مل گیبسون مطمئنا بهترین شیوه ممکن برای حضور او در دنیای سریال به شمار می‌رود. مجموعه فیلم‌های جان ویک توانسته تا به فروش جهانی بیش از 600 میلیون دست یابد و چهارمین فیلم این مجموعه نیز در راه است. مدیر کمپانی لاینزگیت درباره تصمیم به ساخت این پیش‌درآمد اظهار داشته است:

این مجموعه فیلم، مجموعه بسیار بزرگ و موفقی است و چهارمین و پنجمین فیلم آن نیز در راه است. این فیلم‌ها داستانی خوب و سبکی قابل توجه دارند. این مجموعه فیلم توانسته تا با بدلکاری‌های عالی، صحنه‌های اکشن جذابی را به نمایش بگذارد. به همین دلیل است که کیانو ریوز را بیشتر در نقش جان ویک می‌شناسند. همانطور که بخش سریالی در دنیای سینمایی مارول و دنیای دی‌سی توانسته تا فرصت‌ها و موفقیت‌های بسیار خوبی بدست بیاورد، این مجموعه نیز تحت عنوان یک سریال، بسیار جذاب و موفق خواهد بود.

هنوز تاریخ پخشی برای سریال کانتیننتال مشخص نشده است.

منبع: کولایدر

P.morgan
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.