اخبار بازی

رویداد هالووین Call of Duty از امروز آغاز می‌شود

بازی Call of Duty در همکاری با فیلم Scream قرار است رویداد هالووین خود را از امروز آغاز کند. این رویداد حالت‌ها و محتوای جدیدی را در اختیار بازی‌بازان Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone قرار خواهد داد.

اکتیویژن (Activision) اطلاعاتی را در مورد جدیدترین رویداد محدود بازی Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone منتشر کرده است. این رویداد که The Haunting نام دارد، از امروز آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. The Haunting در همکاری با فیلم‌های سینمایی Scream و Donnie Darko طراحی شده است. به هنگام آغاز این رویداد قابلیت دسترسی به باندل‌های Ghostface و Frank the Rabbit را خواهید داشت که به شما اجازه‌ی قرار گرفتن در نقش این شخصیت‌های سینمایی را در Call of Duty خواهند داد. در ادامه می‌توانید تریلر این رویداد را مشاهده کنید:

با تجربه و تکمیل چالش‌های محدود و زمان‌دار قادر خواهید بود تا به پاداش‌های اختصاصی این رویداد دسترسی داشته باشید. یک سلاح جدید بخشی از این پاداش‌ها است. حالت جدید Warzone با نام Ghosts of Verdansk در زمان شب جریان داشته و اپراتورها پس از یک بار حذف شدن به ارواح تبدیل خواهند شد. سه حالت جدید و محدود هم برای Black Ops Cold War در نظر گرفته شده که شامل Infected، Prop Hunt Halloween و Scream Deathmatch می‌شود. نقشه‌های نمادین Black Ops یعنی Nuketown هم با ظاهری هالووینی به خود خواهد گرفت.

به پایان رساندن چالش‌های The Haunting یک SMG جدید به نام LAPA را در اختیار شما قرار می‌دهد. این SMG به همراه یک بلوپرینت هالووینی عرضه خواهد شد. ریون سافتور (Raven Software) به تازگی تایید کرده که فصل ششم Warzone آخرین فصلی خواهد بود که شامل نقشه‌ی اصلی Verdanks بازی می‌شود. این تغییر اساسی قرار است با عرضه‌ی Call of Duty: Vanguard هم‌زمان باشد.

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی در دسترس است. بتل رویال Warzone هم به صورت رایگان بر روی پلتفرم‌های مذکور قابل دانلود خواهد بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.