اخبار بازی

تولید فصل سوم سریال The Witcher از سال 2022 شروع می شود

کمپانی نتفلیکس قرار است تا تولید فصل سوم سریال The Witcher را از اوایل سال 2022 میلادی آغاز کند.

فصل دوم سریال محبوب و فانتزی ویچر (The Witcher) قرار است تا در ماه دسامبر سال جاری میلادی از سرویس آنلاین نتفلیکس پخش گردد. از همین رو، این کمپانی، در حال آماده شدن است تا تولید فصل سوم آن را از اوایل سال 2022 میلادی شروع کند.

تیم سازنده سریال ویچر به دنبال آن است تا در ماه‌های ابتدایی سال آینده میلادی، تولید فصل سوم سریال را شروع کنند. بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این احتما وجود دارد که فیلمبرداری فصل سوم سریال ویچر از ماه ژانویه یا مارس سال 2022 شروع گردد. البته باید توجه داشت که به دلایل مختلف از جمله کرونا، ممکن است این برنامه‌ریزی‌ها تغییر کند.

از آنجا که فیلمبرداری چنین سریالی، برای چندین ماه طول می‌کشد و بعد مرحله پسا تولید آن شروع می‌شود، این احتمال می‌رود که فصل سوم سریال در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 میلادی روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه گردد. البته باید این موضوع را نیز در نظر داشت که مرحله پسا تولید این سریال فانتزی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد، از همین رو، احتمال پخش سریال در سال 2023 تا پخش در سال 2022 بسیار بیشتر است.

سریال ویچر بر اساس مجموعه کتاب‌هایی به همین نام نوشته نویسنده لهستانی آندژی ساپوفسکی (Andrzej Sapkowski) است. اتفاقات این سریال در دنیایی فانتزی و باستانی رخ می‌دهد. داستان سریال روی شکارچی هیولایی به نام گرالت از ریویا، شاهزاده سیریلا از سینترا تمرکز دارد.

فصل دوم سریال ویچر قرار است ادامه پایان فصل اول را در پیش بگیرد. در این فصل، گرالت می‌خواهد تا به سیری نحوه مبارزه کردن را آموزش بدهد و از قدرت‌های او محافظت نماید.

بازیگران اصلی سریال ویچر شامل هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت از ریویا، آنیا چالوترا (Anya Chalotra) در نقش ینفر از ونگربرگ، فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری و جوئی بیتی (Joey Batey) است. بازیگران جدید این فصل سریال ویچر نیز شامل کیم بودنیا (Kim Bodnia) در نقش واسمیر، پاول بولیون (Paul Bullion) در نقش لمبرت، ادجوا آندوه (Adjoa Andoh) در نقش ننکه و گراهام مک‌تویش (Graham McTavish) در نقش دیجکسترا، است.

دیگر بازیگران نیز شامل لیز کار (Liz Carr) در نقش فن، سایمون دالو (Simon Dallow) در نقش کدرینگر، کوین دویل (Kevin Doyle) در نقش بالیان و کریس فنتون (Chris Fenton) در نقش راینسی است. فصل دوم سریال ویچر قرار است در تاریخ 17 دسامبر سال جاری میلادی روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه گردد.

منبع: کمیک بوک

BookerneverdiesMohsenj74
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.