اخبار بازی

تریلر قسمت یازدهم فصل دوم سریال Stargirl منتشر شد

کمپانی DC اخیراً در طی مراسم DC FanDome، از تریلر قسمت یازدهم فصل دوم سریال «استارگرل» رونمایی کرده است.

در این تریلر می‌توان نگاهی به وضعیت حال حاضر کاراکتر استارگرل و همچنین انجمن عدالت آمریکا (Justice Society of America) در فصل دوم این سریال انداخت. علاوه بر این، در این تریلر مشخص شده که چه بلایی بر سر کسانی که توسط شخصیت منفی اصلی این سریال (با نام اکلیپسو)، به مکانی با نام Shadowlands (جهانی موازی) فرستاده شده‌اند، افتاده است.

نقش کاراکتر استارگرل را در فصل دوم این سریال، بازیگری با نام برک بسینجر (Brec Bassinger) و نقش کاراکتر اکلیپسو را نیز نیک ترابای (Nick Tarabay) ایفا کرده‌اند.

فصل دوم این سریال تا به حال به عواقب اقدامات انجام شده توسط اعضای انجمن عدالت آمریکا و همچنین تلاش‌های آن‌ها جهت فراموش کردن گذشته‌شان، پرداخته بود.

علاوه بر این در آخرین قسمت به نمایش درآمده از فصل دوم آن، مشخص شد که کاراکتر کورتنی ویتمور/استارگرل نیز مانند دیگر کاراکترها، توسط شخصیت منفی این سریال به مکانی با نام Shadowlands فرستاده شده و با توجه به تریلر به نمایش درآمده از قسمت بعدی آن، به نظر می‌رسد که او قرار است در این مکان، با دشمنان و دوستان قدیمی‌ای که تجسمی از ترس‌ها و حسرت‌های این کاراکتر می‌باشند، روبه‌رو شود.

از جمله‌ی این دشمنان می‌توان به کاراکتر شیو (Shiv) اشاره کرد، کاراکتری که از آغاز فصل دوم این سریال تا به حال، در Shadowlands گیر افتاده است.

علاوه بر این، در تریلر پخش شده از قسمت یازدهم فصل دوم این سریال مشخص شده که کاراکتر استارگرل قرار است در این مکان، با نسخه‌ی اورجینال کاراکتری با نام دکتر میدنایت (Dr. Mid-Nite) نیز ملاقات کند. به نظر می‌رسد که این کاراکتر نیز، از مدت‌ها پیش و زمانی که در اعضای انجمن عدالت فعالیت داشته، توسط اکلیپسو به Shadowlands فرستاده شده است.

نقش کاراکتر شیو را در فصل دوم این سریال، بازیگری با نام مگ دلسی (Meg DeLacy) و نقش نسخه‌ی اورجینال کاراکتر دکتر میدنایت را نیز الکس کالینز (Alex Collins) ایفا کرده‌اند.

به غیر از این دو بازیگر و همچنین برک بسینجر و نیک ترابای، از دیگر بازیگرانی که در فصل دوم این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به جوئل مک‌هیل (Joel McHale) در نقش کاراکتر استارمن، لوک ویلسون (Luke Wilson) در نقش پت دوگان، آنجلیکا واشنگتن (Anjelika Washington) در نقش دکتر میدنایت، ایوت مونرال (Yvette Monreal) در نقش یولاندا مونتز، هانتر سانسون (Hunter Sansone) در نقش آیسیکل جونیور، کامرون گلمن (Cameron Gellman) در نقش Hourman و جاناتان کیک در نقش شخصیت منفی کلاسیکی با نام شید (Shade) اشاره کرد.

از فصل دوم سریال Stargirl، تنها سه قسمت باقی مانده و با توجه به تریلر به نمایش درآمده از قسمت یازدهم‌ این سریال، به نظر ‌می‌رسد که در این سه قسمت شاهد رویارویی سه کاراکتر شید، اکلیپسو و استارگرل با یکدیگر خواهیم بود.

قسمت یازدهم از فصل دوم سریال Stargirl قرار است در تاریخ ۲۷ مهر ماه ۱۴۰۰ (۱۹ اکتبر ۲۰۲۱) در شبکه تلویزیونی The CW به نمایش گذاشته شود.

تریلر به نمایش درآمده از این قسمت را نیز می‌توان در ادامه تماشا کرد:

منبع: کولایدر

Dk-_-Manmeysamb
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.