اخبار بازی

تریلر جدید سریال Cowboy Bebop

تریلر جدیدی برای فصل اول سریال Cowboy Bebop توسط کمپانی نتفلیکس منتشر شده است.

تنها یک ماه تا پخش فصل اول سریال کابوی بیباپ (Cowboy Bebop) در سرویس آنلاین نتفلیکس مانده است و از همین رو، این کمپانی، تریلری تازه از این سریال منتشر کرده است. این تریلر تازه، سه شخصیت اصلی سریال را به سبکی زیبا در یک ماموریت نشان می‌دهد.

این تریلر تازه، سه کاراکتر اصلی سریال کابوی بیباپ شامل اسپایک سیگل با بازی جان چو (John Cho)، جت بلک با بازی مصطفی شکیر (Mustafa Shakir) و فی ولنتاین با بازی دنیلا پیندا (Daniella Pineda) را به تصویر می‌کشد. آنها در ماموریتی برای دستگیر کردن یک شخص و بدست آوردن جایزه آن قرار دارند.

این تریلر، یک ماجراجویی کاملا مستقل را نشان می‌دهد که با استفاده از تصاویری منحصربه‌فرد ساخته شده که در فصل اول سریال استفاده نشده است اما نیم نگاهی از اتفاقات پیش‌رو را برای مخاطبان آشکار می‌سازد. با اینکه تا به حال تصاویر و پوسترهای بسیاری از این سریال منتشر شده است اما این اولین باری است که کاراکترهای سریال در حین ماموریت و انجام کارهای اکشن دیده می‌شوند.

یکی از کاراکترهایی که غیابش در این تریلر حس می‌شود، کاراکتر ادوارد وونگ هاو پپلو تیوروسکی چهارم یا به طور اختصار اد است. تا به امروز، خبری در مورد بازیگر این نقش منتشر نشده است اما مدیر اجرایی این سریال، آندره نمک (André Nemec)، قبلا اظهار کرده که طرفداران پس از دیدن فصل اول سریال نسبت به این هکر پر انرژی احساس رضایت خواهند داشت.

سریال کابوی بیباپ بر اساس انیمه‌ای به همین نام است. در راستای نزدیک شدن به زمان پخش فصل اول سریال، کمپانی نتفلیکس اعلام کرده که این انیمه قرار است در تاریخ 21 اکتبر بر روی این سرویس عرضه شود. فصل اول سریال کابوی بیباپ شامل 10 قسمت خواهد بود و این سریال در تاریخ 19 نوامبر سال جاری میلادی پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.