اخبار بازی

ویدئویی ۹۰ دقیقه ای از گیم پلی بازی Age of Empires IV -واران گیم

اوایل ماه اوت بود که بتای محدود بازی Age of Empires IV برگزار شد. در این مطلب، ویدئویی را برای شما همراهان گرامی قرار داده‌ایم که بیش از ۹۰ دقیقه از گیم‌پلی این نسخه‌ی بازی را به نمایش می‌گذارد.

ویدئوی مذکور، یک دیدگاه کلی از وضعیت بازی در نسخه‌ی بتای فعلی‌اش را در ذهن شما ایجاد خواهد کرد. البته توجه داشته باشید که این ویدئو به صورت رسمی منتشر نشده و در حقیقت یک ویدئوی لیک شده به حساب می‌آید که اتتظار می‌رود تا چند ساعت آینده و به درخواست مایکروسافت (Microsoft) از روی سایت‌های خبری خارجی حذف شود.

بازی Age of Empires IV، شما را در میان جنگ‌های حماسی و تاریخی‌ای قرار می‌دهد که جهان را شکل داده‌اند. این بازی علاوه بر شیوه‌های موجود در نسخه‌های قبلی، راه‌های جدیدی را هم برای گسترش امپراطوری شما در سرزمین‌های وسیع، شامل می‌شود و با وضوح بصری 4k، تلاش می‌کند که یک بازی استراتژی هیجان‌انگیز را، وارد نسل تازه‌ای کند.

Age of Empires IV، دارای چهار کمپین متمایز و ۳۵ ماموریت خواهد بود که در طول ۵۰۰ سال از عصر تاریک تا دوران رنسانس روایت خواهند شد. گفتنی است که در این بازی شاهد معاملات خرد نخواهید بود. نکته‌ی قابل توجه دیگر در رابطه با این بازی، عدم پشتیبانی آن از مادها در روز عرضه است. در عوض، زمان مدنظر توسعه‌دهنده‌ی بازی برای افزودن امکان پشتیبانی از مادها به آن، اوایل سال ۲۰۲۲ است.

بازی Age of Empires IV، در تاریخ ۶ آبان ماه ۱۴۰۰ (۲۸ اکتبر ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد. این بازی، علاوه بر رایانه‌های شخصی، در دسترس مشترکین سرویس ابری ایکس‌باکس نیز قرار خواهد گرفت. البته با توجه به اعلام خبر عرضه‌ی سرویس ابری ایکس‌باکس برای کنسول‌های این شرکت، می‌توان گفت مشترکین سرویس گیم‌پس اولتیمیت در کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس نیز، روزی قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود.

در پایان می‌توانید به تماشای ویدئوی مورد بحث بپردازید و در صورت تمایل، نسبت به دریافت این ویدئو با کیفیت 720P اقدام نمایید:

دریافت ویدئو

منبع: DSOGaming

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.