اخبار بازی

Microsoft Flight Simulator ویک به‌روزرسانی جدید

به زودی یک به‌روزرسانی جدید تحت عنوان World Update 6 برای بازی موفق Microsoft Flight Simulator منتشر خواهد شد که علاوه بر بهبودهای گرافیکی و بصری، یک منطقه‌ی جدید نیز به بازی خواهد افزود.

به‌روزرسانی بزرگ بعدی Microsoft Flight Simulator قرار است تا کیفیت کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس را در این عنوان به لحاظ بصری و فنی ارتقا دهد. World Update 6 امشب به طور رسمی در مراسم ایکس‌باکس گیمزکام با انتشار تریلری معرفی شد. این به‌روزرسانی رایگان در تاریخ سه شنبه، ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ (۷ سپتامبر ۲۰۲۱) برای رایانه‌های شخصی کنسول‌های ایکس‌باکس عرضه خواهد شد.

جرگ نویمان (Jorg Neumann)، توسعه دهنده‌ی ارشد عنوان Microsoft Flight Simulator، در مورد این به‌روزرسانی گفته است که شامل برخی از جدیدترین و بهترین چیزهایی است که تا به حال برای این بازی توسعه داده شده‌اند و به آن افزوده خواهند شد.

ما از اطلاعات متفاوت جدیدی از جمله اطلاعات ماهواره‌ای، آب و هوایی، منطقه‌‌ای و بسیاری موارد دیگر استفاده کرده‌ایم تا به لحاظ بصری این عنوان را ارتقا دهیم. بازی از بسیاری جهات و به ویژه در زمینه‌ی جلوه‌های بصری با این به‌روزرسانی ارتقا خواهد یافت. یکی از مواردی که تغییرات خوبی بر روی آن‌ها اعمال شده است، کوه‌ها در این عنوان هستند که در نسخه‌ی اصلی بازی کمی بد و مسطح طراحی شده بودند.

همچنین از شهرها و مکان‌های دیدنی متفاوتی از جمله Lübeck ،Stuttgart و بسیاری دیگر در این تریلر رونمایی شد که قرار است به Microsoft Flight Simulator افزوده شوند.

Microsoft Flight Simulator که حدود یک سال پیش برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، اخیرا به شکلی موفق و با عملکردی خیره کننده برای ایکس‌باکس سری ایکس نیز عرضه شد و بهینه سازی بسیار قوی آن همه را به تحسین این عنوان وادار کرد. این بازی همچنین بخشی از سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز هست که بدین معنی است که میلیون‌ها بازی‌باز شانس تجربه‌ی این عنوان را دارند.

سری به‌روزرسانی‌های World Updates بخشی از برنامه‌ی توسعه‌ی بلند مدت این بازی است و می‌توانید آن‌ها را به صورت رایگان دانلود کنید. در حقیقت این به‌روزرسانی‌ها شامل برخی تغییرات کلی در زمینه‌ی بهبود گرافیکی بازی و در برخی موارد اضافه شدن مناطقی جدید به این عنوان هستند.

همچنین، اینطور که به نظر می‌رسد World Update 6 برای کسانی که دارای رایانه‌های شخصی قدرتمند هستند نیز برنامه‌هایی دارد. این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌های جدیدی در بخش گرافیک بازی خواهد شد که با استفاده از آن‌ها بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قادر خواهند بود تا این عنوان را با نرخ فریم بالاتر از قبل و همچنین سطح جزئیات بیشتر از سایرین تجربه نمایند.

دانلود ویدیو

World Update 6 در ابتدا قرار بود تا در تاریخ سه شنبه، ۲ شهریور ۱۴۰۰ (۲۴ آگوست ۲۰۲۱) منتشر شود. با این حال، ایکس‌باکس اخیرا تصمیم گرفت تا تاریخ انتشار آن را تاخیر زده و به سه شنبه، ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ (۷ سپتامبر ۲۰۲۱) انتقال دهد.

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی Microsoft Flight Simulator را به قلم آریا مقدم از اینجا مطالعه نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی واران گیم در رابطه با این به‌روزرسانی جدید چیست؟ آیا تا الان عنوان Microsoft Flight Simulator را تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.