اخبار بازی

به‌روزرسان جدید بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

شرکت سازنده‌ی بازی Apex Legends که در روزهای قبل از انتشار یک به‌روزرسانی برای این عنوان خبر داده بود، سرانجام امروز آن را به دست هواداران رساند.

شرکت ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) از زمان انتشار بازی Apex Legends تا به حال پشتیبانی بسیار خوبی از آن داشته است. تا کنون چندین به‌روزرسانی و رویداد برای این اثر در دسترس قرار گرفته و آن را جذاب‌تر از قبل کرده است. همین را باید دلیلی برای محبوب‌تر شدن این عنوان به شمار آورد. البته به‌روزرسانی تازه‌ی این تیم چندان هم بزرگ نیست، اما به هر حال تغییرات مفیدی را در بازی به وجود می‌آورد.

اگراز هواداران بازی Apex Legends باشید، حتما می‌دانید که فصل دهم این عنوان از راه رسیده است. این فصل شخصیتی به نام Seer را با خود به بازی آورده است. این کاراکتر با وجود این که در وهله‌ی اول بسسیار قدرتمند به نظر می‌رسید، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و ایراداتی در نحوه‌ی مبارزه‌ی او دیده می‌شود. همین مشکلات، شکایت‌های بسیاری از بازی‌بازان را به دنبال داشت. آن‌ها از ریسپاون انتظار داشتند تا به این مشکلات رسیدگی کنند و بتوانند که کاراکتر دلخواهشان را انتخاب کنند.

حال این اتفاق رخ داده و تقریبا تمام نواقص مربوط به Seer برطرف شده است. در حال حاضر بازی‌بازان قادر هستند تا از مهارت‌ها و حرکات این شخصیت استفاده کرده و نهایت لذت را ببرند. علاوه‌ بر این، بخش عمده‌ای از باگ‌های موجود در گیم‌پلی و بخش‌های گوناگون این بازی برطرف شده است. استودیوی سازنده چندی پیش رویدادی به نام Arena را هم در این بازی برگزار کرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از این نشانی مشاهده کنید.

Apex Legends از سری آثار دوست داشتنی در ژانرهای اکشن و تیراندازی به صورت آنلاین است. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن هم در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.