اخبار بازی

اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد

کمپانی مارول استودیوز (Marvel Studios) به تازگی اولین تریلر فیلم شدیداً مورد انتظار Spider-Man: No Way Home را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور چهره‌های آشنا نیز هستیم.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، سرانجام کمپانی مارول استودیوز تریلر جدیدترین اثر کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) یعنی عنوان مورد انتظار Spider-Man: No Way Home را منتشر کرده است که در آن شاهد سر و کله زدن پیتر پارکر جوان با چالش افشا شدن چهره‌ی پشت ماسک مرد عنکبوتی هستیم که البته در آن شخصیت‌های آشنایی نیز به صورت مستقیم و غیر مستقیم حضور دارند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر تماشایی را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

فیلم Spider-Man: No Way Home همانند دو اثر قبلی این مجموعه با همکاری مارول استودیوز و کلمبیا پیکچرز ساخته خواهد شد. همچنین بنابر اعلام شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) که وظیفه‌ی نشر این اثر را بر عهده دارد، فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر ۱۴۰۰ (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱) بر روی پرده‌های سینما خواهد رفت و انتظار می‌رود با فاصله‌ی ۴۵ روزه نیز شاهد حضور آن بر روی سرویس‌های استریم باشیم.

در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد حضور چهره‌هایی همچون تام هالند (Tom Holland)، بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) و همین‌طور آلفرد مولینا (Alfred Molina) به عنوان بازیگر هستیم که البته انتظار می‌رود چهره‌های مشهور دیگری که همچنان از آن‌ها رونمایی نشده است نیز در این اثر حاضر باشند. همچنین آقای جان واتس (Jon Watts) وظیفه‌ی کارگردانی این اثر را همچون دو فیلم قبلی جهان مرد عنکبوتی بر عهده داشته و آقای کوین فایگی (Kevin Feige) نیز در جایگاه تهیه‌کننده حضور دارند.

Spider-Man: No Way Home

نظر شما در خصوص فیلم Spider-Man: No Way Home چیست؟ فکر می‌کنید چه کسی به عنوان گرین گابلین (Green Goblin) ایفای نقش خواهد کرد؟ آیا چهره‌های مشهور دیگری نیز در این اثر حضور خواهند داشت؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.