اخبار بازی

موسیقی بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut

سلام به تمامی کاربران و مخاطبان عزیز وب‌سایت واران گیم. امیدواریم که در این دوران سخت کرونایی و گرمای تابستانی حالتان خوب باشد. مثل همیشه، قصد داریم در آیتم «موسیقی واران گیم»، بازی‌هایی که دارای موسیقی‌های متن جذاب هستند را به شما معرفی کنیم. برای این هفته، ما موسیقی بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut را انتخاب کرده‌ایم.

بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در واقع نسخه‌ بهبود یافته‌ی بازی Ghost of Tsushima محسوب می‌شود؛ عنوانی جهان باز که با کارگردانی هنری خیره کننده‌ی خود، جزیره‌ی سوشیما در ژاپن را به زیبایی به تصویر کشید. اثر تحسین شده‌ی ساکر پانچ پروداکشنز (Sucker Punch Productions) موفق شد تا با ارائه‌ی گیم‌پلی روان، جلوه‌های بصری چشم نواز و داستانی شخصی که بر روی Jin Sakai تمرکز داشت، بازی‌بازان را در سال ۲۰۲۰ حسابی سرگرم کرد.

حال یک سال پس از انتشار بازی اصلی، ساکر پانچ تصمیم گرفته‌ی تا نسخه‌ی کارگردان Ghost of Tsushima را در دسترس بازی‌بازان قرار دهد. در کنار بهبود‌های مختلف مثل رفع مشکل عدم هماهنگی لب‌ها در حین مشاهده‌ی کات‌سین‌های بازی با زبان ژاپنی، Ghost of Tsushima Director’s Cut پشتیبانی از ویژگی‌های پلی‌استیشن ۵ و کنترلر دوال‌سنس نظیر هپتیک فیدبک (Haptic Feedback)، تریگر‌های انطباقی، صدای سه‌بعدی و… را نیز به بازی اضافه می‌کند.

با این حال، مهم‌ترین محتوای Ghost of Tsushima Director’s Cut، بسته‌ی الحاقی داستانی جدید این عنوان است که در جزیره‌ی Iki جریان دارد. این جزیره که ظاهراً تقریباً اندازه‌ی قسمت پایینی جزیره‌ی Tsushima است، شامل مکان‌ها و اسرار مختلفی می‌شود. در این ماجراجویی جدید، بازی‌بازان باید پس از سفر به Iki، با رهبر مغول‌ها به نام Ankhsar Khatun، ملقب به «عقاب»، مبارزه کرده و ساکنان این جزیره را از دست سلطه‌ی مغول‌ها نجات دهند.

جهت دانلود موسیقی‌های متن بازی Ghost of Tsushima، به این نشانی مراجعه کنید.

موسیقی‌ بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut

آلبوم Music from Iki Island & Legends که شامل موسیقی‌های جدید محتوای Iki Island و قسمت Legends می‌شود، توسط بیل همستاپات (Bill Hemstapat) و چد کنن (Chad Cannon) تولید شده است. کنن سابقه‌ی تنظیم آثاری نظیر موسیقی‌های بازی Ni no Kuni II: Revenant Kingdom و همچنین آهنگسازی برای Ghost of Tsushima را در کارنامه دارد. از طرف دیگر، همستاپات نیز تاکنون بر روی چندین بازی انحصاری پلی‌استیشن نظیر Demon’s Souls ،Days Gone و همچنین Ghost of Tsushima کار کرده است.

آهنگسازان ذکر شده برای تولید موسیقی‌هایی که بتوانند حس حضور در ژاپن را به بازی‌باز منتقل کنند، از ساز‌های سنتی مثل shakuhachi (فلوت)، biwa و koto استفاده کرده‌اند.

دانلود آلبوم موسیقی بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut با کیفیت MP3

شما در ادامه می‌توانید به صورت آنلاین به برخی از موسیقی‌های آلبوم بازی گوش داده و موسیقی مورد نظر را با کلیک بر روی آن دانلود کنید:

Lightning in the Storm


The Battle for Iki Island

Eternal Blue Sky

Oni of the Void

The Eagle’s Curse

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.