اخبار بازی

تریلر جدید Metroid Dread بخشی از افتتاحیه‌ آن را نشان می‌دهد

نینتندو به تازگی یک تریلر جدید را از بازی Metroid Dread منتشر کرده است که بخشی از افتتاحیه‌ی این عنوان مورد انتظار را نشان می‌دهد. علاوه بر یک تریلر جدید، توسعه‌دهندگان گزارش جدیدی را نیز با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند که بر روی قابلیت‌های شخصیت Samus Aran تمرکز دارد.

در این تریلر مرموز، Samus را مشاهده می‌کنیم که در حال ورود به سیاره‌ی ZDR است. Galactic Federation مدتی پیش گزارشی را دریافت کرد که در آن به بازگشت X parasite‌ها اشاره شده بود. پس از وقایع بازی قبلی سری، Metroid Fusion، همه تصور کردند که این انگل‌ها برای همیشه نابود شده‌اند. Galactic Federation تصمیم می‌گیرد تا برای بررسی این گزارش، یک واحد متشکل از هفت ربات E.M.M.I (Extraplanetary Multiform Mobile Identifier)  را به سیاره‌ی ZDR می‌فرستد.

پس از این که مدتی گذشت و خبری از این ربات‌ها منتشر نشد، Galactic Federation به Samus دستور داد تا شخصاً وارد ZDR شده و وضعیت را بررسی کند. در تریلر رونمایی از Metroid Dread، شخصیت Samus را در حال فرار از دست یک E.M.M.I‌ مشاهده کردیم. پس به نظر می‌رسد که این ربات‌ها دچار مشکل شده و کنترل خود را از دست داده‌اند. پس از ورود Samus به ZDR، او از هوش می‌رود و سپس خود را در مکانی ناشناخته پیدا می‌کند.

در کنار این تریلر، نینتندو گزارش شماره‌ی پنجم Metroid Dread را نیز منتشر کرده است. طبق اطلاعات ارائه شده، Samus حالا می‌تواند سلاح خود را در تمام جهات نشانه بگیرد و حتی قادر است این کار را در حین دویدن نیز انجام دهد. همچنین توسعه‌دهندگان بازگشت برخی از ابزار محبوب Samus مانند Grapple Beam را نیز تایید کرده‌اند. در نهایت لازم به ذکر است که طبق گزارش منتشر شده، نینتندو هفته‌ی آینده یک تریلر جدید را با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

این طور که به نظر می‌رسد، تریلر بعدی اطلاعات بیشتری را در مورد راز‌ سیاره‌ی ZDR در اختیار ما قرار خواهد داد.

بازی Metroid Dread در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۰ (۸ اکتبر ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.