اخبار بازی

به‌روزرسان جدید بازی Chivalry 2 در دسترس قرار گرفت

استودیوی سازنده‌ی بازی Chivalry 2 همان طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد. همچنین جزئیاتی از این به‌روزرسانی که بیشتر به رفع مشکلات آن مربوط می‌شود نیز عرضه شده است.

به‌روزرسانی جدید بازی Chivalry 2 بر روی تمام پلتفرم‌های مقصد این بازی در دتسرس قرار گرفته است و بازی‌بازان از امروز می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. ظاهرا در روزهای اخیر، عده‌ی زیادی در این بازی با مشکلاتی مواجه شده بودند و ادامه دادن آن چندان برایشان راحت نبود. آن‌ها گزارش‌هایی را برای تیم سازنده ارسال کردند. سازندگان نیز مطلع شدند که این مشکلات به تمام نسخه‌های Chivalry 2 مربوط می‌شود. از این رو، این به‌روزرسانی در دسترس قرار گرفت تا درصد بالایی از نواقص و ایرادات آن رفع گردد.

این مشکلات بیشتر به گیم‌پلی بازی Chivalry 2 مربوط می‌شود. به جز این، طرفداران در باز کردن قفل بعضی از آیتم‌ها نیز مشکل داشتند و دلیل دگیر انتشار این به‌روزرسانی را باید همین مورد به حساب آورد. استودیوی تورن بنر (Torn Banner) که وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد، اعلام کرد که این ماه به‌روزرسانی دیگری نیز راهی این اثر خواهد شد. آن‌ها باز هم قصد دارند تا باگ‌های دیگری را برطرف کنند. ظاهرا به‌روزرسانی بعدی بسیار بزرگ‌تر خواهد بود. اکنون باید صبر کرد و دید که استقبال از آن به چه صورت خواهد بود. چندی پیش هم آماری از فروش این بازی منتشر شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Chivalry 2، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. این عنوان در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است. گفتنی است که تریپ‌وایر اینتراکتیو (Tripwire Interactive) هم ناشر این بازی بوده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.