اخبار بازی

بازی Halo Infinite در تعطیلات سال جاری منتشر خواهد شد

به گفته‌ی اعضای استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، تیم توسعه‌ی عنوان مورد انتظار Halo Infinite به عرضه‌ی آن در تعطیلات سال ۲۰۲۱ تعهد کامل دارند و به زودی تاریخ انتشار رسمی آن را اعلام می‌کنند.

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت و ۳۴۳ اینداستریز طی رویداد E3 در ماه ژوئن اعلام کردند که بازی Halo Infinite را در تعطیلات سال جاری عرضه می‌کنند و مدتی بعد فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس‌باکس، گفت که تیم توسعه‌ دهنده‌ی بازی به آن پنجره‌ی انتشار متعهد است. در حال حاضر به پایان ماه آگست نزدیک هستیم و تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است و شاهد نگرانی برخی طرفداران بوده‌ایم. اما، با توجه به صحبت‌های اعضای تیم ۳۴۳، دلیلی برای نگرانی از بابت تاخیر دوباره در انتشار Halo Infinite وجود ندارد.

در جریان به‌روزرسانی توسعه‌ی Halo Infinite برای ماه آگست و در میانه‌ی گفتگوها در مورد عدم حضور بخش کوآپ و Forge در بازی در هنگام عرضه، جوزف استاتن (Joseph Staten)، کارگردان هنری، و برایان جرارد (Brian Jarrard)، مدیر انجمن، یادآوری کردند که با وجود این که تاریخ انتشار رسمی Halo Infinite همچنان مشخص نشده، این عنوان قطعا برای عرضه در تعطیلات سال جاری برنامه ریزی شده است.

به نظر می رسد مایکروسافت و ۳۴۳ در حال حاضر به تکمیل برخی از جزئیات نهایی می‌پردازند و طبق ادعای جرارد و استاتن، تاریخ انتشار رسمی را به زودی اعلام خواهند کرد. جرارد در این باره اظهار کرد:

قبل از همه باید بگویم که صحبت کردن راجع به عرضه‌ی بازی در حالی که هنوز تاریخ انتشاری را برای آن مشخص نکرده‌ایم کمی ناخوشایند است. اما من می خواستم فقط مجدداً تأیید کنم، همان‌طور که فیل اسپنسر چندی پیش گفت، Halo Infinite قطعا در تعطیلات سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و ما به این پنجره‌ی انتشار متعهد هستیم. من فکر می‌کنم که ما تقریباً به اتمام کار نزدیکیم و در حال حاضر در حال بررسی برخی از جزئیات در مورد تاریخ عرضه‌ی بازی هستیم.

Halo Infinite

پس از صحبت‌های جرارد، استاتن نیز موضع خود را درباره‌ی انتشار Halo Infinite نشان داد. او در این باره افزود:

سخنان جرارد کاملا صحیح هستند. ما صد در صد متعهد به انتشار Halo Infinite در این تعطیلات هستیم، که هم شامل بخش داستانی و هم اولین فصل چندنفره‌ی رایگان بازی خواهد بود. ما فقط باید برخی از جزئیات را بررسی کنیم و خیلی زود در مورد تاریخ انتشار رسمی صحبت خواهیم کرد.

هنوز مشخص نیست که منظور از “خیلی زود” دقیقا چه زمانی است، اما می‌دانیم که ایکس‌باکس نمایشی برای ۲۴ آگوست (۲ شهریور) در رویداد Gamescom برنامه ریزی کرده است و احتمال می‌رود که تاریخ انتشار Halo Infinite طی آن رویداد اعلام شود. همچنین برخی از شایعات نشان می‌دهند که انتشار این عنوان می‌تواند در اواسط نوامبر (آبان-آذر) انجام شود.

بازی Halo Infinite برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.