اخبار بازی

سونی مجسمه شخصیت Ghost of Tsushima را برای ساکر پانچ فرستاد

بخش پلی‌استیشن شرکت سونی (Sony) به مناسبت انتشار نسخه‌ی کارگردان (Director’s Cut) بازی Ghost of Tsushima، مجسمه‌ای از شخصیت جین این بازی را که در اندازه واقعی ساخته شده، به دفتر استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) هدیه فرستاده است.

استودیوی ساکر پانچ این موضوع را با انتشار تصویری از مجسمه‌ی یاد شده در حساب توییتری خود به طرفداران اطلاع داده است. در ادامه می‌توانید متن این توییت را مطالعه کنید:

وای، از پلی‌استیشن بابت فرستادن این مجسمه‌ی بسیار زیبای جین که در اندازه‌ی واقعی ساخته شده است به دفتر ساکر پانچ متشکریم.

گفتنی است صفحه‌ی توییتری استودیوی ساکر پانچ با تگ کردن بازیگر نقش جین، پیام زیر را خطاب به وی نوشته است:

امیدواریم روزی بتوانی بیایی و او (منظور مجسمه‌ی جین) را ببینی

همان طور که در تصویر هم مشاهده می‌کنید، این مجسمه با ظرافت بسیاری ساخته شده و و تقریبا کاملا شبیه به شخصیت جین است. این دقت بالا در ساخت مجسمه، طرفداران را نیز حیرت‌زده کرده و آن‌ها در پاسخ‌های خود به توییت ساکر پانچ، پیوسته به جزئیات طراحی مو، چشم و زره‌های پیکره‌ی جین اشاره کرده‌اند. جالب است بدانید حتی ماسک گوست هم برای این مجسمه طراحی شده که البته همان گونه که مشاهده می‌کنید می‌توان آن را از صورت جین برداشت.

سایر استودیوهای فرست-پارتی پلی‌استیشن نیز مجسمه‌های مشابهی را در دفاتر خود دارند؛ به عنوان مثال، پیکره‌ای از شخصیت کریتوس سری God of War را در دفتر استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) مشاهده خواهید کرد. به همین جهت جای خالی مجسمه‌ی شخصیت اسلای کوپر در مجموعه‌ی ساکر پانچ به شدت حس می‌شود.

مسئول ارتباطات این استودیو، واکنش فانی را نسبت به تصویر این مجسمه داشته و این طور کامنت داده است که:

بیش از یک سال است که به دفتر نرفته‌ام و این بار که بروم احتمالا (وجود مجسمه) را فراموش کرده و به شدت خواهم ترسید.

پاسخ کارگردان هنری استودیوی ساکر پانچ به توییت اخیر این استودیو نیز به شرح زیر است:

ایده‌ی اولیه‌ی (ساخت این مجسمه) اولین بار سال‌ها قبل به ذهن رسید… حتی از آنچه که می‌توانستم تصور کنم هم بهتر شده است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.