اخبار بازی

تریلر گیم‌پلی جدید بازی Deathloop منتشر شد

در جریان مراسم QuakeCon 2021، شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد بازی Deathloop از سوی استودیوی آرکین لیون (Arkane Lyon) بودیم. هم‌چنین تریلر جدیدی از این بازی منتشر شد که بر روی گیم‌پلی Julianna تمرکز می‌کند.

Deathloop جدیدترین بازی استودیوی مستعد آرکین و یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ است. به تازگی کارگردان بازی آقای (Dinga Babaka) و طراح داستانی آن یعنی آقای بنت اسمیت (Bennett Smith) تریلر Deep Dive جدیدی را منتشر کرده‌اند. این تریلر بیشتر با محوریت شخصیت Julianna ساخته شده و به بررسی چرخه‌ی گیم‌پلی و انگیزه‌های داستانی او می‌پردازد. هم‌چنین در این Deep Dive شاهد نگاهی به مزایای مقابله با Julianna به عنوان Colt هستیم. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

به هنگام آغاز بازی، بازی‌بازان می‌توانند بین گزینه‌های “شکستن چرخه” یا “محافظت از چرخه” یکی را انتخاب کنند. دومی شما را در نقش Julianna قرار خواهد داد و در این صورت می‌توانید وارد بازی یک بازی‌باز دیگر بشوید. برخلاف Colt او تنها یک جان دارد، پس بهتر است از دانش نقشه‌‌ی او و NPCها به نفع خود استفاده کنید. در صورتی که Colt را انتخاب کنید، ضرورتی برای مبارزه با Julianna وجود ندارد. اما بازی پاداش‌هایی را برای شکست دادن او در نظر گرفته است. با کشتن Julianna می‌تواند علاوه بر Residium به یک سلاح بسیار قدرتمند و رده‌بالا هم دسترسی پیدا کنید.

بازی Deathloop در تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) به صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. انحصار این بازی زمانی بوده و پس از یک سال به پایان خواهد رسید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.