اخبار بازی

Vanguard یک حالت جدید خواهد داشت

همان‌طور که می‌دانید، شرکت اکتیویژن (Activision) قصد دارد امروز و پس از مدت‌ها انتظار هواداران سرانجام به صورت رسمی از بازی Call of Duty: Vanguard رونمایی کند. رونمایی از نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty قرار است در رویداد داخلی بازی بتل‌رویال Warzone صورت بگیرد و احتمالا از هفته‌ی آینده شاهد برگزاری تست آلفای این بازی جدید باشیم.

با این که زمان برگزاری تست آلفای بازی Call of Duty: Vanguard پس از معرفی آن توسط شرکت اکتیویژن اعلام خواهد شد اما گزارش‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند، به تاریخ ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۲۷ آگست ۲۰۲۱ میلادی) به عنوان زمان شروع این رویداد اشاره داشته و تاریخ پایان آن را ۷ شهریور (۲۹ آگست) دانسته‌اند.

در راستای معرفی امروز رسمی بازی Call of Duty: Vanguard توسط شرکت اکتیویژن، صفحه‌ی PlayStation Game Size که مسئول بررسی حجم و دیتاهای بارگذاری شده در پایگاه داده‌های سونی به شمار می‌آید و مرتب جزئیات را رصد می‌کند، اخیرا اعلام نمود یک نسخه‌ی آلفا از بازی Call of Duty: Vanguard به همراه پسوند Champion Hill بر روی سرویس PlayStation Network قرار گرفته است.

به گزارش این منبع، این نسخه‌ی آلفا برای تمامی کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در تمامی مناطق به صورت یکسان در دسترس قرار خواهد گرفت و حجم آن حدود ۲ الی ۳ گیگابایت خواهد بود. همچنین حساب Modern Warzone بر روی توییتر اعلام کرده است که احتمالا حالت Champion Hill می‌تواند یک حالت جدید شبیه به حالت آرنای ۳ در مقابل ۳ بازی Apex Legends باشد و همچنین ممکن است جایگزینی برای بخش Gunfight شود، که در آخرین نسخه‌های سری Call of Duty شاهد آن بوده‌ایم.

به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان بازی Call of Duty Vanguard حالت جدید Champion Hill را از ترکیب المان‌های دو بخش Gunfight و بتل‌رویال به وجود آورده‌اند که در آن هشت تیم‌ متشکل از سه بازی‌باز باید در یک میدان نبرد به مبارزه با یکدیگر بپردازند تا در نهایت آخرین تیم باقی‌مانده پیروز رقابت لقب گیرد.

به گفته‌ی Modern Warzone، اولین تست بتای بازی Call of Duty Vanguard برای کاربران پلی‌استیشن در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ (۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است که سایر بازی‌بازان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس پس از گذشت یک هفته قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.