اخبار بازی

No More Heroes 3 و جزئیات بیشتر منتشر شده از سودا 51

سودا ۵۱ (Suda51)، کارگردان سری No More Heroes، اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار No More Heroes 3 که به زودی برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد را منتشر کرد.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار No More Heroes 3، کارگردان این سری مشهور، سودا ۵۱، در گفتگو با رسانه‌ی GameXplain در مورد جنبه‌های مختلف این بازی مورد انتظار و ماجراجویی‌های جدید شخصیت تراویس تاچ‌داون (Travis Touchdown) جزئیاتی را به اشتراک گذاشت.

در طول این مصاحبه وی در ابتدا توضیح می‌دهد که چگونه به محض اینکه اولین بار کنترلرهای کنسول نینتندو سوییچ را در دست گرفت، کاملا مطمئن شد که بایستی بازی No More Heroes 3 را برای این کنسول محبوب عرضه نماید. وی در همین رابطه گفت:

همان اول که نینتندو سوییچ را در دست گرفتم، با خود گفتم که بله، دقیقا همین است! این پلتفرم بدون شک انتخاب من است! از آن زمان تا به الان مطمئن هستم که انتخاب قطعی من نینتندو سوییچ است.

این کارگردان در ادامه می‌گوید که کنترل‌های حرکتی نینتندو سوییچ روش مورد علاقه‌ی وی برای انجام و تجربه‌ی بازی‌های مختلف محسوب می‌شود. وی همچنین گفت که آنقدر این کنترل‌های حرکتی نینتندو سوییچ را دوست داشته که همیشه علاقمند بوده است تا عناوین نینتندو سوییچ تنها به همین روش قابل تجربه باشند. با این حال، سودا ۵۱ تایید کرد که وقت و زمان زیادی بر روی ساخت No More Heroes 3 گذاشته شده است و توسعه‌دهندگان تا حد ممکن تلاش کرده‌اند تا تجربه‌ی این عنوان با سایر کنترلرهای نینتندو نیز به یک اندازه لذت بخش باشد.

سودا ۵۱ همچنین در مورد نحوه‌ی طراحی و ساخت مراحل مختلف این عنوان نیز توضیحاتی را ارائه داد. در ابتدا تیم توسعه کار خود را با طراحی باس فایت‌های بسیار زیاد برای بازی شروع کرد و در ادامه متوجه اشتباه خود شد و تغییراتی در این زمینه انجام داد.

در ابتدا ما قصد داشتیم تا ۱۰۰ باس فایت نسبتا سخت برای این عنوان طراحی کنیم، اما متوجه شدیم که این کار سختی خواهد بود. بنابراین تعداد آن‌ها را به حدود نصف کاهش دادیم و در عوض بر روی بخش‌های دیگر این عنوان مانند داستان و طراحی هنری جهان بازی تمرکز کردیم.

No More Heroes

در ادامه از تاثیرات فیلم و سریال‌های مختلف بر روی داستان و طراحی بازی سوال شد و سودا ۵۱ از Watchmen و The Boys گفت و فاش کرد که تا حدودی با خالق و یکی از سازندگان سریال The Boys، دریک رابرتسون (Darick Robertson)، در ساخت No More Heroes 3 همکاری کرده است. وی همچنین گفت که به طور کلی در طول دوران حرفه‌ای خودش سعی کرده تا همیشه با افراد مختلفی همکاری کند و از ایده‌های آنان بهره ببرد:

من احساس می‌کنم که کمک گرفتن از دیگر افراد و سازندگانی که دیدگاه‌ها و نظرات جدیدی ارائه می‌دهند، واقعا جالب و سرگرم کننده است. شما می‌توانید ایده‌های متفاوت این افراد برجسته بر اساس شخصیت‌ها و موقعیت‌هایی که من ایجاد کرده‌ام را ببینید و از خلاقیت آن‌ها لذت ببرید.

هنگامی که از وی در مورد عناوین احتمالی و فرعی (Spin-off) از این سری و مبتنی بر داستان قاتل جوان این فرنچایز، شینوبو جیکوبز (Shinobu Jacobs)، سوال شد، سودا ۵۱ گفت که تمایل به انجام و ساخت چنین چیزی دارد، اما به دلیل مسائل حقوقی این فرنچایز انجام آن اصلا راحت نخواهد بود:

تا الان من بر روی موضوع توسعه‌ی یک بازی فرعی بر اساس شخصیت شینوبو جیکوبز بسیار فکر کرده‌ام. با این حال، به دلیل مسائل حقوقی این فرنچایز، من واقعا نمی‌توانم چیزی را تایید یا تکذیب کنم، اما از ساخت یک عنوان فرعی مبتنی بر این شخصیت بی اندازه خوشحال خواهم شد.

با توجه به انتشار چهارمین بازی این فرنچایز، سودا ۵۱ گفت که حقیقتا علاقمند به توسعه‌ی نسخه‌های بیشتر از این سری است، اما به نظرش الان وقت آن رسیده است تا برای مدتی این سری را کنار گذاشته و ایده‌های جدیدش را برای ساخت عناوین تازه و متفاوت به کار بگیرد.

با این حال، وی همچنین فاش کرد که ایده‌‌اش برای چهارمین بازی سری No More Heroes، اگر قرار بود کاملا اتفاق بیفتند، شبیه فیلم راکی ۴ است که  در آن یک شخصیت مانند ایوان دراگو (Ivan Drago)، نقش منفی راکی ۴، از شمال می‌آید تا با تروایس تاچ‌داون مبارزه کند.

نظر شما در این مورد چیست؟ به نظرتان عنوان No More Heroes 3 قادر خواهد بود تا تبدیل به اثری موفق شود یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.