اخبار بازی

نمایش Dying Light 2 در رویداد Gamescom به پارکور اختصاص خواهد داشت

طبق اعلام استودیوی تک‌لند، نمایش بازی Dying Light 2 در رویداد Gamescom 2021 بر روی مکانیزم‌های پارکور در این بازی متمرکز خواهد بود.

قسمت سوم نمایش‌های Dying 2 Know (DTK)، در رویداد Gamescom 2021 به نمایش در خواهد آمد و همان‌طور که از نامش پیداست، این نمایش‌ها بر روی معرفی مکانیزم‌ها و موارد جدید بازی Dying Light 2: Stay Human تمرکز دارند. همچنین، طبق اعلام استودیوی تک‌لند (Techland)، نمایش این بازی در رویداد آتی Gamescom به معرفی مکانیزم‌های جدید سیستم پارکور آن خواهد پرداخت.

اما با توجه به اینکه پارکور یکی از نقاط قوت اصلی بازی‌های Dying Light محسوب می‌شود، احتمالاً طرفداران این مجموعه بیش از پیش نسبت به مشاهده‌ی این تریلر از گیم‌پلی Dying Light 2: Stay Human مشتاق باشند. علاوه بر این، این نمایش نگاهی عمیق‌تر به سیستم و نحوه‌ی حرکت جدید شخصیت بازی خواهد انداخت و اسلحه‌ها و زره‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد.

لازم به ذکر است که این نمایش از گیم‌پلی بازی، در تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۰ (۲۶ آگوست ۲۰۲۱) و ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در جریان رویداد Gamescom 2021 منتشر خواهد شد.

بازی Dying Light 2: Stay Human در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ (۷ دسامبر ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین، این بازی برای کنسول‌های نسل نهمی نیز بهینه‌سازی شده و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و رهگیری پرتو قابل اجرا است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.