اخبار بازی

نقدها و نمرات Ghost of Tsushima: Director’s Cut منتشر شدند

لحظاتی پیش، نقدها و نمرات بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut منتشر شدند که حاکی از ارائه‌ی تجربه‌ای بی‌نظیر و عالی از این بازی دارند.

بالاخره و پس از شنیدن اخبار ضد و نقیضی از عنوان Ghost of Tsushima: Director’s Cut، لحظاتی پیش نقدها و نمرات ساخته‌ی استودیوی ساکرپانچ (Sucker Punch) منتشر شدند. بر این اساس، نسخه‌ی اختصاصی کارگردان بازی Ghost of Tsushima موفق شد تا هم‌اکنون نمرات متای نسخه‌ی اصلی خود را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد و با ۲۷ نقد به عدد ۸۸ برسد.

در ادامه می‌توانید برخی از نمرات و نقدهای سایت‌های معتبر سراسر جهان از بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut را مطالعه کنید:

Daily Star 10/10

به طور کلی، این بازی بهترین تجربه‌ی ممکن از Ghost of Tsushima را در اختیار شما قرار می‌دهد. در حالی که بسته‌ی الحاقی این عنوان تنها یک سال تحت توسعه قرار داشته است، اما به اندازه‌ی کافی بزرگ و پر محتوا است و می‌تواند کیفیت خود را تضمین کند. بله، می‌توانید مقدار کمی از پول‌های نقد پس‌انداز شده‌ی خود را بابت خرید نسخه‌ی دست دوم پلی‌استیشن ۴ این بازی صرف کنید و آن‌را با پرداخت پول کمتری به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ ارتقا دهید تا از یک بازی جهان آزاد عالی لذت ببرید.

God is a Geek 9.5/10

بهترین بستر برای تجربه‌ی بازی Ghost of Tsushima، نسخه‌ی  Director’s Cut بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ است. این بازی یک شاهکار به تمام معنا از جانب استودیوی ساکرپانچ است. پیشرفت‌ها و توسعه‌هایی که در دل این عنوان جای داده شده‌اند، آن را فوق‌العاده ساخته‌اند.

GamingBolt 9/10

Ghost of Tsushima Director’s Cut بهترین نسخه‌ای است که پس از عرضه‌ی بازی اصلی می‌تواند عرضه شود. نه به دلیل پیشرفت‌های مختلف فنی و بصری، بلکه یک بسته‌ی الحاقی پرمحتوا که بزرگترین نقاط قوت بازی را بیش از پیش نمایان می‌کند.

PlayStation LifeStyle 9/10

برای بازگرداندن بازی‌بازان به تجربه‌ی این بازی، Ghost of Tsushima Director’s Cut تنها به وسیله‌ی بسته‌ی الحاقی و جزیره‌ی Iki موفق خواهد بود. البته، این بسته‌ی الحاقی نه تنها تمایل ما برای عرضه‌ی قسمت دوم را از بین نخواهد برد، بلکه آن را بیش از پیش حس خواهیم کرد. برای بازی‌بازان جدیدی که تجربه‌ی آن را در کنسول پلی‌استیشن ۴ از دست داده‌اند، هیچ راهی به اندازه‌ی تجربه‌‌ی نسخه‌ی کارگردان Ghost of Tsushima لذت بخش نخواهد بود. آپگریدها و ویژگی‌های جدید بازی و استفاده از پتانسیل‌های پلی‌استیشن ۵ بستری عالی را برای تجربه‌ی این بازی در اختیار شما قرار خواهند داد. البته، نباید فراموش کنیم که این عنوان به خودی خود در کنسول نسل پیشین نیز یک شاهکار فنی و هنری بود و این موارد در کنسول جدید ارتقا یافته‌اند.

Push Square 9/10

Ghost of Tsushima: Director’s Cut یک بازی جهان آزاد عالی را عالی‌تر می‌کند. جزیره‌ی Iki به تنهایی برای تجربه‌ی مجدد و خرید این بازی کافی است و محتوای فراوانی را در اختیار شما قرار خواهد داد. طیف وسیعی از ماموریت‌ها چشم‌اندازها، داستان‌ها و موارد دیگر در این بسته‌ی الحاقی گنجانده شده است و پذیرای بازی‌بازان خواهد بود.

Millenium 8.5/10

Ghost of Tsushima Cut’s Director بدون شک از نظر کیفی و نه کمی در رتبه‌ای به مراتب بالاتر از نسخه‌ی اصلی قرار دارد. بیش از هر زمان دیگری اکنون فرصت آن است تا به تجربه‌ای سینمایی و فوق العاده لذت بخش از جزیره‌ای چشم نواز بپردازید. البته، بسته‌ی الحاقی بازی چیز خاصی را تغییر نمی‌دهد و همان چشم اندازهای زیبا و یک داستان جالب را به شما تقدیم می‌کند. در نهایت، این بازی بدون ایجاد شدن تغییر خاصی در نسخه‌ی اصلی، نسخه‌ای با کیفیت‌تر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

VGC 8/10

این بازی اکنون در بهترین شرایط خود قرار دارد. البته، تغییرات در گیم‌پلی بازی کافی به نظر نمیرسند اما همچنان از نظر روایت داستانی جالب و تجربه‌ای لذت بخش می‌تواند بازی‌بازان را مجدداً به سمت خود جذب کند.

نمرات پلی‌استیشن ۵ بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در وبسایت متاکریتیک

Ghost of Tsushima Director's Cut

نمرات بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در وبسایت اپن کریتیک

بازی Ghost of Tsushima: Director’s Cut در تاریخ ۲۹ مرداد (۲۰ آگست) برای  کنسول پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۶۰ دلار و برای پلی‌استیشن ۵ با قیمت ۷۰ دلار عرضه خواهد شد. ارتقای نسخه‌ی اصلی به نسخه‌ی Director’s Cut در پلی‌استیشن ۴ معادل ۲۰ دلار و در پلی‌استیشن ۵ معادل ۳۰ دلار هزینه خواهد داشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.