اخبار بازی

شب افتتاحیه‌ی Gamescom 2021 میزبان بیش از ۳۰ بازی خواهد بود

افتتاحیه یا همان Opening Night رویداد Gamescom 2021 میزبان بیش از ۳۰ نمایش از بازی‌های مختلف خواهد بود. این عدد به همراه پیش‌نمایش رویداد احتمالاً به ۴۰ نیز می‌رسد.

به دنبال اعلام حضور ایکس باکس در رویداد Gamescom 2021، طبق اعلام برگزارکنندگان، شب افتتاحیه‌ی این رویداد که از تاریخ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ (۲۵ آگوست) آغاز می‌شود، میزبان بیش از ۳۰ نمایش از بازی‌های مختلف خواهد بود. لازم به ذکر است که افتتاحیه‌ی این رویداد خود نیز میزبان ۳۰ دقیقه پیش‌نمایش خواهد بود و رویداد اصلی، به مدت دو ساعت به طول خواهد انجامید.

از همین رو جف کیلی (Geoff Keighley) به عنوان مجری و تهیه کننده‌ی این رویداد گفت:

ما بابت تولید و برگزاری یک رویداد Gamescom دیگر بسیار خوشحالیم. Opening Night Live یا همان شب افتتاحیه‌ی رویداد پیش رو میزبان بیش از ۳۰ بازی خواهد بود.

بازی‌بازان می‌توانند منتظر معرفی عناوین جدید، انتشار اخبار و اطلاعاتی از بازی‌های مورد انتظار و شگفتی‌های مختلفی به همراه میهمانان ویژه باشند.

جالب است بدانید که برخلاف تصوراتی که نمایش‌های E3 و Gamescom را رو به افول می‌پندارند، افتتاحیه‌ی رویداد Gamescom 2020 در سال گذشته بیش از دو میلیون بازدید کننده داشت که نسبت به رویداد مشابه در سال Gamescom 2019 این عدد چهار برابر افزایش یافته بود.

Gamescom 2021 از تاریخ ۳ شهریور ۱۴۰۰ (۲۵ آگوست) تا ۵ شهریور (۲۷ آگوست) برگزار خواهد شد. بنا به دستور مقامات کشور آلمان، این رویداد نیز به صورت تمام دیجیتالی برگزار خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.