اخبار بازی

بازی Splitgate به رکورد ده میلیون دانلود نسخه رسید

بازی Splitgate بنا بر اعلام در توئیتر به رکورد فوق العاده‌ی ده میلیون دانلود رسید و استودیوی ۱۰۴۷ گیمز، به عنوان توسعه دهنده‌ی بازی تصمیم دارد شروع به گسترش نسخه‌ی آزمایشی این بازی نماید.

بازی شوتر اول شخص استودیوی ۱۰۴۷ گیمز، در هفته‌های اخیر بسیار محبوب شده است. توسعه دهنده‌ی این عنوان در توییتر به طرفداران خود اعلام کرد که این بازی را بیش از ۱۰ میلیون بار توسط طرفداران در تمامی پلتفرم‌های مختلف دانلود شده است. این بازی به‌صورت رایگان عرضه گردیده که یک عامل بزرگ و کمک کننده به این محبوبیت است. ۱۰۴۷ گیمز همچنین نشان داد که برنامه های گسترش نسخه‌ی آزمایشی بازی را در دستور کار دارد. با توجه به این استقبال گسترده آن‌ها به گسترش و انتشار محتویات جدید توجه خواهند کرد تا مخاطبان بازی را راضی نگه دارند. جزئیات زیادی در مورد زمان انتشار این محتویات جدیدی در دسترس نیست، اما توسعه دهنده از طرفداران خواست تا برای اطلاع رسانی‌های جدید نگاهی به رویداد Gamescom 2021 داشته باشند.

Splitgate ترکیبی از نبردهایی مشابه با بازی Halo و مکانیزم‌های عناوینی مانند Portal است که یک حلقه‌ی گیم‌پلی بسیار لذت بخش را ایجاد می کند. ۱۰۴۷ گیمز بزرگترین نگرانی را در حال حاضر در مورد سرورهای بازی را دارد، زیرا طرفداران مدت زمان انتظار برای ورود به بازی را طولانی توصیف کرده‌اند. توسعه دهنده همچنین قصد دارد برای تمامی پلتفرم‌ها قابلیت کراس‌پلی را قرار دهد تا افراد بتوانند با پلتفرم‌های مختلف به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.