اخبار بازی

اطلاعات جدیدی از بازی The Gunk منتشر شد

بازی The Gunk که توسط استودیوی تاندرفول (Thunderful) که در سال گذشته معرفی شد، تا به امروز اطلاعات تازه‌ای از آن در دست نبود. به تازگی اخبار جدیدی از این عنوان منتشر شده است.

چند ماه آینده برای ایکس‌باکس ماه‌هایی پر از اتفاقات مختلف خواهد بود. عناوینی مانند Psychonauts 2،The Artful Escape، Forza Horizon 5 و Halo Infinite منتشر می‌شوند. با توجه به این موضوع که با توجه به این موضوع که این عناوین از روز اول در ایکس‌باکس گیم پس موجود خواهند بود، از اهمیت و توجه بالایی برخوردار هستند. در میان این عناوین یک بازی به‌نظر می‌رسد در حق آن کم لطفی صورت گرفته و در میان این نام‌ها گم شده است. بازی The Gunk که توسط تاندرفول در حال توسعه می‌باشد. این استودیو شهرت خود را مدیون سری SteamWorld است.

سال گذشته تاریخ انتشار بازی برای سپتامبر ۲۰۲۱ اعلام شده بود. در سال گذشته، بسیاری از عناوین با توجه به شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر مواجه شدند، اما به نظر می‌رسد تاریخ انتشار این بازی تغییر نخواهد کرد. در توئیتر استودیوی تادرفول این موضوع تاکید شده است که عنوان پلتفرمر سه بعدی این استودیو یعنی بازی The Gunk، در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. بازی The Gunk در حال حاضر در حال توسعه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری اس/ایکس است. هیچ خبری مبنی بر این موضوع که این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن و نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارد تا کنون منتشر نگردیده است.

در سال گذشته زمانی که این بازی معرفی شد تیم توسعه‌دهنده وعده این موضوع را دادند که بخش داستانی نزدیک به ۸ ساعت محتوا برای ارائه خواهد داشت و در کنار آن محتویات دیگری نیز منتشر می‌گردد که بازی‌بازان را سرگرم خواهند کرد. در صورتی که تریلر زمان معرفی این بازی را ندیده‌اید می‌توانید آن را از اینجا مشاهده نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.