اخبار بازی

در ماه جاری از بازی جدید Saints Row رونمایی خواهد شد

تقریباً بیش از دو سال است که از معرفی نسخه‌ی بعدی سری محبوب Saints Row می‌گذرد. با رسیدن E3 2021 و معرفی رویداد «Koch Primetime» از سوی کوخ مدیا (Koch Media)، شرکت مادر دیپ سیلور (Deep Silver)، بسیاری از بازی‌بازان امیدوار بودند که بالاخره از این بازی رونمایی شود، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. حال اگر شایعه‌ی اخیر صحت داشته باشد، به زودی شاهد رونمایی از بازی جدید Saints Row خواهیم بود.

Okami Games  -کاربری که اخبار و شایعات مختلفی را از بازی‌های ویدیویی در توییتر منتشر می‌کند – به تازگی به احتمال رونمایی از بازی جدید Saints Row در ماه جاری اشاره کرده است:

اینجا کسی طرفدار Saints Row هست؟

من شنیده‌ام که قرار است ریبوت شود… احتمالاً این ماه معرفی خواهد شد.

آخرین نسخه‌ی سری Saints Row بازی Saints Row IV بود در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. همچنین در همان سال شاهد انتشار یک بسته‌ی الحاقی مستقل با نام Saints Row: Gat Out of Hell نیز بودیم. طبق اطلاعات منتشر شده، شرکت دیپ سیلور قصد داشت تا در سال گذشته از این بازی جدید Saints Row رونمایی کند. اگرچه دیپ سیلور و توسعه‌دهندگان دلیل عدم رونمایی از بازی را اعلام نکردند، اما می‌توان حدس زد که همه‌گیری ویروس Covid-19 یکی از مهم‌ترین دلایل عقب افتادن این رویداد است. با این حال، طرفداران مجموعه در سال جاری نسخه‌ی ریمستر Saints Row: The Third را دریافت کردند. پس سری Saints Row هنوز در سکوت کامل به سر نمی‌برد.

متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد بازی جدید Saints Row در اختیار نداریم. برخی شایعات به ریبوت این مجموعه و ادامه‌ دادن داستان نسخه‌ی سوم اشاره می‌کنند. با این حال، نمی‌توان هیچکدام از این شایعات را تایید یا تکذیب کرد. خبر خوب این است که استودیوی وولیشن (Volition)، توسعه‌دهنده‌ی اصلی سری Saints Row، در حال کار بر روی این عنوان بوده و زمان زیادی را برای توسعه‌ی آن صرف کرده است. پس به احتمال زیاد شاهد عنوانی عالی خواهیم بود.

از طرف دیگر، امسال یکی از توسعه‌دهندگان وولیشن در استیم اعلام کرد که بازی جدید Saints Row دیوانه کننده خواهد بود. با توجه به عناوین Saints Row: The Third و مخصوصاً Saints Row IV، تصور عمق دیوانگی و هرج و مرج نسخه‌ی بعدی کار سختی است. در نهایت باید اعلام کنیم که Gamescom 2021 یکی از رویداد‌های بزرگ امسال است. پس احتمال دارد که تریلر بازی Saints Row در این رویداد منتشر شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.